Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, Hidalgoo napisał:

lol, wysłałem wczorej CV tak na próbę, dziś już zadzwonili i proszo na rozmowę :-k

 

Fachowca to wszędzie chco!

 

A ja postawiłem znajomemu sklep na Preście. Ofc za grosiwo. I od 3 miesięcy się bujam.

- To chce import produktów które udostepnił producent. No to napisane, ale się okauzje że w sumie to producent udostępnia tylko EAN, nazwe, ilośc, czas realizacji itp. itd. ale to tak bez sensu bez zdjęć i opisów już nie chce....

- Maile nie przychodzą bez sensu jak maile nie przychodzą ja nie chce już tego sklepu. Podpiął do domeny twojastara.pl gmaila więc świrowało...

- Zamówienia mi długo się ładują, jak tak długo będą się ładowały to ja nie chce - w zamówieniu ładuje się api dpd, inposta i paczkiwruchu....

Zrobiłem już miliard poprawek a grosiwa już chyba nie zobacze. Ba kurwa sklep już sprzedaje normalnie produkty, ale zawsze jest coś co się nie podoba itp :keke: 

 

 

Odnośnik do komentarza

@krzysfiolpisałeś kiedyś o Nagim Sadzie Mysliwskiego. Przeczytałem dopiero pierwszy rozdział i jest to jeden z najpiękniejszych rozdziałów, jakie czytałem w życiu, oraz, choć może to moja nadinterpretacja, jedna z najładniejszych "metafor" wiary, z jakimi się spotkałem. Nie mogę się doczekać końca roboty, żeby móc czytać dalej. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
19 minut temu, schizzm napisał:

@krzysfiolpisałeś kiedyś o Nagim Sadzie Mysliwskiego. Przeczytałem dopiero pierwszy rozdział i jest to jeden z najpiękniejszych rozdziałów, jakie czytałem w życiu, oraz, choć może to moja nadinterpretacja, jedna z najładniejszych "metafor" wiary, z jakimi się spotkałem. Nie mogę się doczekać końca roboty, żeby móc czytać dalej. 

 

No dla mnie to jest książka zarówno o relacji z ojcem, jak i z Bogiem, więc pełna zgoda.

Odnośnik do komentarza

To byłby w sumie sensowny ruch, pod wieloma względami najsensowniejszy z możliwych (skoro nie zostaje w Realu). Nie wiem tylko jak on sobie siebie wyobraża w systemie Allegriego, gdzie każdy zawodnik jest zobowiązany do pracy w defensywie. :keke:

Odnośnik do komentarza

Właśnie kompletnie nie rozumiem tej plotki, dla niego jedyne sensowne kierunki to PSG (bo kasa, ale brak perspektyw na sukcesy na ten moment + trochę brak miejsca dla niego przy Neymarze (choć na wylocie), Mbappe i Cavanim) lub USA (dla lansu i wzrostu wartości własnego brandu, ale na to chyba trochę za wcześnie), ewentualnie Manchester United z sentymentu lub Manchester City (bo kasa i żeby być kontrowersyjnym i zostać znienawidzonym po tylu latach miłości od fanów United :kekeke:) Juve? Żeby zdobyć Serie A? Bo jakoś nie widzę ich drogi do finału LM ponownie :-k 

Odnośnik do komentarza
52 minuty temu, Reaper napisał:

Właśnie kompletnie nie rozumiem tej plotki, dla niego jedyne sensowne kierunki to PSG (bo kasa, ale brak perspektyw na sukcesy na ten moment + trochę brak miejsca dla niego przy Neymarze (choć na wylocie), Mbappe i Cavanim) lub USA (dla lansu i wzrostu wartości własnego brandu, ale na to chyba trochę za wcześnie), ewentualnie Manchester United z sentymentu lub Manchester City (bo kasa i żeby być kontrowersyjnym i zostać znienawidzonym po tylu latach miłości od fanów United :kekeke:) Juve? Żeby zdobyć Serie A? Bo jakoś nie widzę ich drogi do finału LM ponownie :-k 

PSG? Neymar + paździerzowa liga. USA? Pliz, za wcześnie. Anglia? IMO u Mourinho nie czułby się już tak radośnie + jest tam Alexis, raczej nie szukają skrzydłowego. City IMO odpada.

Juventus to zdaje się idealna opcja - klub chce zrobić krok do przodu i powalczyć o LM, bije rekordy w przegranych finałach w LM choć trzeba przyznać, że cały czas niewiele im brakuje. Budują bardzo ciekawą drużynę, uzupełnili dziurę na prawej obronie (Cancelo), na bramce się nie osłabili. IMO brakuje im właśnie winning mentality, którą może dać Cristiano, by wygrać LM - mają już gotową defensywę, bramkę, chyba też pomoc, brakowało "tego czegoś" z przodu.

Do tego Fiat jako możny sponsor zdolny opłacić pensję Cristiano.

Dla mnie ten deal wygląda bardzo racjonalnie, choć też smutno, bo jeszcze parę tygodni temu mówiło się o odejściu Allegriego, a tymczasem jeszcze mogą jeszcze powiększyć przewagę nad rywalami.

17 minut temu, lad napisał:

Brak genu zwycięzcy i klub, który ma 7 in a row? Hmmm...

Nie udawajmy, że to ma wiele wspólnego z boiskiem, a to na boisko jest sprowadzany Cristiano.

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Gacek napisał:

Nie udawajmy, że to ma wiele wspólnego z boiskiem, a to na boisko jest sprowadzany Cristiano.

Ja wiem, że ty jesteś milanista, ale znaj chłopie umiar, to nie 2004-05. Co ci się nie podoba w ostatnich 7 zwycięstwach Juventusu w lidze?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Hajd napisał:

Co ci się nie podoba w ostatnich 7 zwycięstwach Juventusu w lidze?

Od 3-4 lat mi w tym nic nie przeszkadza, bo wyglądają sportowo zdecydowanie najlepiej. Wcześniej, na czele z pierwszym tytułem, to wyglądało identycznie jak przed 2006 rokiem.

I tak, przed 2006 rokiem też ktoś się dziwił, że można kwestionować czystość wyników Juventusu, a później było mu bardzo głupio. :)

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...