Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tak miałem z Motorheadem i zdążyłem chyba na kilka miesięcy przed śmiercią Lemmy'ego  

Zazdroszczę. Ja łudziłem się, że Lemmy tak długo oszukiwał los, że jeszcze długo pogra. No bo w końcu Lemmy is a God.

Odnośnik do komentarza

Stary Wasteland miał w interesujący sposób zrobiony system narracyjny :) (wersja gogowa jest pod tym względem podkręcona). Trochę jak gra paragrafowa. Otóż z grą dostawaliście podręcznik z ponumerowanymi akapitami. W grze, gdy spotykałeś jakąś postać lub wpadałeś na jakieś wydarzenie, dostajesz okienko z informacją - przeczytaj paragraf XX (X - numer) w załączonej do gry książce :), w której masz opis danej sytuacji. Obecna wersja gry ma pod nazwą paragrafu hiperlinki i otwiera małe okienka z opisem :). Ale jak ktoś chce, to GOG udostępnia skan książki paragrafowej i może grać w klasyczny sposób :) 

 

Jedyny minus jest taki, że na stronie ma się natrzaskane dużo akapitów i łatwo sobie zrobić jakieś spoilery ;) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, klinsmann napisał:

jaki śmieszek :) co tam słychać Panie kolego? na zlot się nie wybierasz ;) ?

 

A nic. Mam rok na zmiany. Zmieniłem robotę, zmieniłem samochód (pozdro dla Żyłka), teraz wymienię sobie pół kolana :keke: a jak tam twoje remonty?

 

Nie wiem co ze zlotem. Może, przy dobrych wiatrach moglibyśmy ruszyć zad z Kamtkiem i was odwiedzić, ale to jeszcze prawie miesiąc, więc sporo czasu na zastanowienie się :kekeke:

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, T-m napisał:

Zmieniłem robotę,

to chyba dobrze :) gdzie przeszedłeś? 

 

24 minuty temu, T-m napisał:

zmieniłem samochód (pozdro dla Żyłka)

o czymś nie wiem ;) ? co po Gulfie?

 

24 minuty temu, T-m napisał:

teraz wymienię sobie pół kolana

od deseczki? 

 

25 minut temu, T-m napisał:

a jak tam twoje remonty?

walczęz wentylacją, nie przypilnowałem ekipy, to mam za swoje. trudno się na wszystkim znać. generalnie mieszkanie to skarbonka bez dna. bardziej niż stary szpachlowóz

2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

Kiedy władza uderza do głowy ;)

kolegę Reapera to Ty szanuj mordo

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, klinsmann napisał:

to chyba dobrze :) gdzie przeszedłeś? 

 

o czymś nie wiem ;) ? co po Gulfie?

 

od deseczki? 

 

walczęz wentylacją, nie przypilnowałem ekipy, to mam za swoje. trudno się na wszystkim znać. generalnie mieszkanie to skarbonka bez dna. bardziej niż stary szpachlowóz

 

1. Przeniosłem się do Infora. Też korpo, też amerykańska, ale trochę inaczej traktują ludzi. No i za inne pieniądze.

 

2. Golfa kupił ode mnie Żyłek. Ja teraz się bujam nową Octavią. Sprzedałem ropę, bo jeżdżę na co dzień komunikacją miejską - uroki pracy w samym centrum. Jakbym miał płacić za parking 200 złotych plus jeszcze za benzynę, żeby stać w tym samym korku, co autobus, to bym musiał chyba mieć Audi A6 na pełnej kurwie, żeby mnie to kręciło.

 

3. Tak <3 i dalej nie wiem czy skończy się na artroskopii czy na pełnym cięciu. Z zachowawczości mojego ortopedy obstawiam pełne cięcie, po którym czeka mnie 6-8 miesięcy rehabilitacji i treningów, żeby móc łaskawie na majówkę spróbować stanąć na desce znowu.

 

4. mam nadzieję, że nie zjebałeś jak ja nie zakładając wiatraka podpiętego pod prąd :| już mieszkasz, czy kończysz i kończysz?

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...