Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Kuchar napisał:

No hej! Pamietam, ze mieszkałeś na Bielanach, kiedy się przeniosłeś? 

 

ponad rok temu:) i tak sobie właśnie stacjonuje na Be eM O !!!!!!

 

:-k

 

dzień dobry się z Państwem, dzisiaj też rowerek (choć krótszy dystans), no i od razu jest poranna euforia :) 

Odnośnik do komentarza
16 godzin temu, schizzm napisał:

Z takich sytuacji, jaką przytoczył @Reaper, to kiedyś w szkole językowej tutaj w BCN miałem Niemkę - rocznik podobnie 93-96 - która nie miała zielonego pojęcia, kto to był/jest Michael Jordan. 

Zrobiłem zainspirowany test dziewczynie. Wiedziała kto to Jordan, ale odkryłem że może istnieć ktoś kto nie wie co Pulp Fiction. Chyba czas pójść w swoją stronę :keke:

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Moją excelową listę gier z GOG-a uzupełniłem o pozycje Steamowe. Wyszło 851 wierszy :szczerba: (wraz z DLC)
 
Został jeszcze Uplay, Origin, platforma blizzardowska, playstation, kilka rzeczy pudełkowych i... nie wiem, czy jeszcze gdzieś czegoś nie miałem :-k 

Na steamie mam na liscie życzeń ponad czterysta pozycji, nie wiem kiedy tyle naklikałem :) jak na coś promocje mają to czasem biere :)
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, stefan1984 napisał:


Na steamie mam na liscie życzeń ponad czterysta pozycji, nie wiem kiedy tyle naklikałem :) jak na coś promocje mają to czasem biere :)

Ale @schizzm mówi o liczbie gier jaką posiada, a nie liście życzeń :kekeke: 

A w ogóle @schizzm, Ty prowadzisz listę tylko w excelu? Czy jest coś takiego jak lubimyczytac/goodreads dla gier?

Odnośnik do komentarza

Jest kilka takich portali, nawet próbowałem z nich skorzystać, ale mialem trochę problemów z eksportem bazy z goga (nie jest przyjazna...) i ostatecznie było to trochę mało czytelne i wymagało jeszcze więcej klikania ;). Teraz jak będę miał wszystko w jednym pliku to łatwiej będzie w razie czego to gdzieś zaimportować. 

Jak będę na pc to zobaczę dokładnie co to za strony były. 

 

Excel póki co mi wystarczy, lista i tak ma na celu to, żebym przypadkiem czegoś dwa razy nie kupił (jak się okazało miesiąc temu wlasnie kupiłem jedna rzecz na gogu, która już miałem na steamie :roll:).

 

Przy okazji przypomniałem sobie, że miałem dwie gry kupione na niedziałającym już sklepie techlandu - boxoffstore - na szczęście pomimo zamknięcia serwisu nadal ma się dostęp do konta :)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, schizzm napisał:

Excel póki co mi wystarczy, lista i tak ma na celu to, żebym przypadkiem czegoś dwa razy nie kupił (jak się okazało miesiąc temu wlasnie kupiłem jedna rzecz na gogu, która już miałem na steamie :roll:). 

Ja mam tak z Banner Saga, ale świadomie, żeby wesprzeć studio (choć w sumie mógłbym na kickstarterze xD). Mam na kompie, tablecie i na PS4.

A całość pewnie jeszcze kiedyś kupię na Switcha :]

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...