Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, schizzm napisał:

Na to się powołują, gdzie pewnie 3/4 to wykopki czy inne chany gownoburze kręcą :)

 

Chociaż nie zdziwię się, jak coś z tego okaże się prawda :)

 

Kto jest tym niby "most controversial sport journalist in Poland"?

Odnośnik do komentarza

A mi dziś normalnie życie przeleciało w sekundę przed oczami. Na autostradzie, przy prędkości 130 km/h wpadłem w poślizg. Zaliczyłem bariery po jednej i drugiej stronie drogi i jakimś cudem nic mi się nie stało. Samochód skasowany:

20180625_160111-e1529957681846.jpg

  • Smutny 7
  • Zmieszany 6
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, schizzm napisał:

Na to się powołują, gdzie pewnie 3/4 to wykopki czy inne chany gownoburze kręcą :)

 

Chociaż nie zdziwię się, jak coś z tego okaże się prawda :)

 

Z serii "Denmark from chicken" to do początku tego tekstu pasuje tłumaczenie "Przed toaletą..." :D 

Odnośnik do komentarza

Chyba pierdzielę to całe leczenie. Przecież mam nieuleczalną chorobę, a ciągle mi dochodzą kolejne wykańczające schorzenia więc tego meczu to ja nie wygram, mogę walczyć, próbować, przedłużać, mogę spróbować pięknie przejść z podniesionym czołem przez to ciężkie spotkanie z faworytem tej batalii, ale przecież nie to się liczy...

 

 

;)

 

 

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, lad napisał:

To straszne co stało się z uż. kuab. Czyżby stres związany z poszukiwaniem pracy?

Znowu pudlo. Mam juz pare ofert, zastanawiam sie ktora wybrac.

 

No i bez jaj, ta nagonka na polska kadre o brak walki to jakas masowa histeria i zenua z waszej strony a nie mojej, chyba tylko Gacek i zonk nie dali sie temu amokowi. A dzisiaj troche potrollowalem. Wielkie mi mecyje.

 

@tio - jechales 130 kmh w deszczu?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, ajerkoniak napisał:

130 na autostradzie w deszczu niekoniecznie musi być jakieś ryzykowne, no i w sumie jak na opis to auto i tak nie wygląda dramatycznie. Dobrze, że Ci się nic nie stało @tio

No widac na zdjeciu tio jak jest niekoniecznie ryzykowne xD Wlasnie dlatego Polska ma najwiecej groznych wypadkow drogowych w UE, z powodu mentalnosci w stylu "eee 200 kmh w miescie? Nie no spoko, jestem dobrym kierowca to sobie poradze". Ale moze sie czepiam, juz sam nie wiem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...