Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Reaper napisał:

Oczywiście. Boisko jest chyba mniejsze niż na hali, a na dodatek znajduje się na dachu szkoły :kekeke: 

t9x4NDp.jpg

 

Jest jedna zasada - nie można strzelać z pola karnego :roll: 

Jak pilka poleci na drugi budynek to "kto strzelil ten idzie" czy "ostatni biegnie po pilke"?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Man_iac napisał:

Tak czepiając się legalności - jesteś pewny, że stream TVP poza Polską jest legalny? Coś mi się kojarzy, że kiedyś była zadyma z którąś z niemieckich telewizji, bo jest dostępna w Polsce za darmo z satelity i trzeba było blokować, żeby Polacy płacili Polsatowi, a nie oglądali za darmo w niemieckiej TV. Ciekawi mnie jak jest z tymi licencjami na wydarzenia sportowe w tym zakresie. 

Laczysz dwie rzeczy ktore nie sa ze soba w zaden sposob powiazane. Cyfrowy Polsat wyrzucil z listy kanalow (a nie blokowal - jak sie mialo wspolrzedne transpondera to mozna bylo je wrocic recznie) ARD i ZDF ktore sa FTA na satelicie. Zrobili to oczywiscie po to, zeby ludzie placili za dodatkowe kanaly CP. Jezeli kanal znajduje sie na satelicie i jest FTA to tylko wlasciciel kanalu moze go zablokowac dla innych panstw. Streaming nie ma z tym nic wspolnego.

Odnośnik do komentarza

Kliczko się nazywa Kliczko a nie Kłyczko. Urodził się w ZSRR, w kraju w którym językiem urzędowym był rosyjski i nazywa się Władimir Kliczko. Jak Ukraina odzyskała niepodległość to wcisnęli tym ludziom na siłę do dowodów transkrypcję na ukraiński, ale nikt nie używa tych nazwisk. Info z pierwszej ręki. 

42 minuty temu, jmk napisał:

Lol, w piątek jest mecz o 14 :|

 

Dlatego nabyliśmy w robocie antenę DVB-T i mamy ustawiony TVP Sport ;)

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

Ja jednak wyzej stawiam Lebrona, bo jednak w jego zespolach mial (oprocz Miami przez chwile) samych pacholkow, i tak samo byl przez pacholkow trenowany. A Jordan mial w pierwszej piatce Rodmana, Pippena, Kukoca na lawce, i Phila Jacksona. I to jeszcze w czasach, gdzie w wiekszosci zespolow gral jeden all-star w danym zespole, a nie trzech.

 

@Maniac - Messi zaczynal kariere w Newell's Old Boys, Barcelona zaplacila za doping i tam poszedl. Jak to nie jest najemnictwo, to nie wiem, co jest. Powinien zostac w Argentynie do konca kariery :kekeke:

 

No nie wiem. Love przed powrotem Jamesa do Cavs był traktowany jako TOP 10(i nadal jest all-starem), a Irvinga pachołkiem też nie można nazwać. Do tego sporo ruchów w aktualnych Cavs było na jego żądanie (przedłużenie Smitha czy Tristana za przegięte pieniądze).

 

No i Spoelstra jest zajebisty.

Odnośnik do komentarza

Było Messi - Ronaldo, a teraz na wieczór Jordan - LeBron ;)?

 

Jak każdy taki plebiscyt wszystko zależy od tego pod jakim kątem zacznie się rozpatrywać dane i osiągnięcia tych zawodników. @kuab pisał o supporcie, co można łatwo odbić stwierdzeniem, że MJ miał tylko jedneho All-Stara do pomocy, a zdobył sześć tytułów, gdzie LBJ miał w sumie chyba pięciu (Wade, Bosh, Kyrie, Love i Mo Williams :kekeke: ) i wyciągnął z tego trzy mistrzostwa. Tylko co z tego, gdy MJ nigdy nie miał przeciwko sobie ekipy z dwoma MVP w Prime?

 

Wielkość LBJa najlepiej opisuje to, że w wypowiedziach wielu ekspertów przeskoczył Russella, Chamberlaina, Kareema, Magica, Birda i praktycznie każdy liczący się dziennikarz przyzna, że o można dyskutować o LBJ w kontekście Jordana. Osiągnięcie consensusu jest w temacie niemożliwe, dla mnie Jordan był lepszy, ale chylę czoła przed Bronem, że dał radę wbić się w rozmowę o GOAT i imo może dumnie stać o stopień niżej od MJa. A za kilka lat? Kto wie..

Odnośnik do komentarza

Ciekawe będą dyskusje osób, które nie oglądały ani jednego, ani drugiego :-k Ja Jordana pamiętam jak przez mgłę z kilku spotkań w sezonach 97 i 98.  Potem zacząłem się interesować gdzieś od okolic BIG 3 Celtics, ale tak naprawdę to dopiero od ostatniego mistrzostwa Lakers kojarzę, że mocniej śledziłem ligę (finały Mavs - Heat już oglądałem całe, więc też nie mam całego materiału porównawczego. Ale i tak dla mnie Jordan > Lebron. Przynajmniej na razie.

 

 

:muza:

8 minut temu, jmk napisał:

Chyba Iverson.

Chyba T-mac.

Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...