Skocz do zawartości

541 stopni Celsjusza wprawia Marynię w mundialową gorączkę


Hawkeye

Co wydarzy się podczas Mistrzostw Świata?  

54 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Man_iac napisał:

To żeby litościwie spuścić zasłonę milczenia na wpadkę lada zapytam, czy jest jakaś apka na SmartTV, która by pozwoliła oglądać TVP bez anten i innych XX wiecznych narzędzi tortur? 

Mieszkasz w starym bloku/domu czy w jakimś nowym? Jeżeli to drugie to obecnie w standardzie jest chyba montowanie zbiorczej anteny na dachu. Jak masz TV z wbudowanym dekoderem (a jak to Smart to na pewno) to tylko koncentryk do telewizora i powinieneś złapać normalnie naziemną.

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

Mieszkasz w starym bloku/domu czy w jakimś nowym? Jeżeli to drugie to obecnie w standardzie jest chyba montowanie zbiorczej anteny na dachu. Jak masz TV z wbudowanym dekoderem (a jak to Smart to na pewno) to tylko koncentryk do telewizora i powinieneś złapać normalnie naziemną.

W domu mieszkam. O antenach nie myślałem, bo stwierdziłem, że mamy już w końcu XXI wiek. A z kolei naziemna nie bardzo mi odbiera. Takie ukształtowanie terenu, że musiałbym postawić córkę na drabinie z anteną w ręce, żeby naziemną odebrać - a jej już w 40 minucie ręka cierpnie, dlatego szukam czegoś online. 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysfiol napisał:

Przecież anteny już nie działają od kilku lat. Kiedy masz wbudowany w telewizor dekoder DVB-T, to musisz tylko mieć prąd w domu, ten XVIII wieczny wynalazek  :P 

No jak masz zbiorczą na dachu. W domu przecież musisz mieć antenę.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Man_iac napisał:

W domu mieszkam. O antenach nie myślałem, bo stwierdziłem, że mamy już w końcu XXI wiek. A z kolei naziemna nie bardzo mi odbiera. Takie ukształtowanie terenu, że musiałbym postawić córkę na drabinie z anteną w ręce, żeby naziemną odebrać - a jej już w 40 minucie ręka cierpnie, dlatego szukam czegoś online. 

weeb.tv?

 

Ale na smarcie może być ciężko z odpaleniem. Ja podłączałem laptopa pod TV przez HDMI.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, lad napisał:

weeb.tv?

W ostateczności pewnie na to padnie, ale szukałem czegoś z apką, bo przeglądarka w TV to się lubi zwiesić. Zresztą wcześniej skoki, czy mecz to oglądałem na pilot.wp.pl, ale Kurski stwierdził, że przecież mistrzostw nie może obejmować must carry i TVP już tam nie ma :D

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, me_who napisał:

Zajebiste, ale mnie wkurwia np. filmik 5, gdzie wszyscy albo napierdalają selfiki albo idą z telefonem w łapie.

 

Nie wygrasz z tym, to samo się dzieje na koncertach, spotkaniach z papieżem. Zastanawia mnie to, czy ci ludzie później wracają z tego koncertu do domu i oglądają ten mrok z rozbłyskującymi światłami i z pierdzącą muzyką w tle? xD

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, krzysfiol napisał:

 

Nie wygrasz z tym, to samo się dzieje na koncertach, spotkaniach z papieżem. Zastanawia mnie to, czy ci ludzie później wracają z tego koncertu do domu i oglądają ten mrok z rozbłyskującymi światłami i z pierdzącą muzyką w tle? xD

 

Najlepiej jak nagrywają albo robią foty fajerwerkom :D Ciekawe ile osób to ogląda.

 

Odnośnik do komentarza

Co do oglądania MŚ, to ja już rozkminiłem - normalnie są transmisje na sport.tvp.pl i odpalam je sobie przez chromecasta na TV.

 

Co do plusów, to uważam, że kto plusuje/minusuje co, nie tylko moje posty, jest istotne, bo jest to jakiś wkład w dyskusję. Dzięki temu wiem jakie osoby co i jak interpretują. 

Poza tym nie przelanie kilku złotych raz na pół roku na forum, w którego życiu realnie uczestniczę od 14 lat, a nawet rozwinąłem lepsze (i gorsze :keke: ) znajomości, byłoby dla mnie po prostu dziwne :) 

 

A przede wszystkim, to nienawidzę kasować PW, żeby mieścić się w skrzynce :kekeke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • lad zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...