Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Wiadomo, Nick Cave wielkim artystą jest. I pomyśleć, że mieliśmy już praktycznie do zajęcia miejsca z samego przodu 30 minut przed koncertem, ale postanowiliśmy kupić sobie browara. Pech chiał, że kupno się przeciągęło, a w międzyczasie po drugiej stronie placu (tam jest druga główna scena) wcześniej koncert skończyła Bjork i cały tłum się rzucił na Cave'a. Ledwo weszłiśmy do Golden Circle. I tak gdyby nie ten durny browar na 90% bylibyśmy wyciągnięci na scenę ;) 

 

Polecam szczególnie 4:32 :D,

  • Lubię! 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, schizzm napisał:

Wiadomo, Nick Cave wielkim artystą jest. I pomyśleć, że mieliśmy już praktycznie do zajęcia miejsca z samego przodu 30 minut przed koncertem, ale postanowiliśmy kupić sobie browara. Pech chiał, że kupno się przeciągęło, a w międzyczasie po drugiej stronie placu (tam jest druga główna scena) wcześniej koncert skończyła Bjork i cały tłum się rzucił na Cave'a. Ledwo weszłiśmy do Golden Circle. I tak gdyby nie ten durny browar na 90% bylibyśmy wyciągnięci na scenę ;) 

 

Polecam szczególnie 4:32 :D,

Może i akurat ja nie powinienem, może też nie powinienem być taki złośliwy, ale... na pewno dali by radę CIEBIE wyciągnąć na scenę? :kekeke: 

 

Mam internet w domu <3<3<3 

 

A w ogóle dziwna faza, bo sprawdzałem na speedteście prędkośc netu w biurze i miałem 100mb/s download i.... 300mb/s upload :| W Polsce chyba nigdy mi się 10mb/s nie udało przekroczyć uploadu. Myślałe, że może w firmie mam jakoś dziwnie, a w domu mam 64mb/s download i 73mb/s upload :o 

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Reaper napisał:

Może i akurat ja nie powinienem, może też nie powinienem być taki złośliwy, ale... na pewno dali by radę CIEBIE wyciągnąć na scenę? :kekeke: 

 

Mam internet w domu <3<3<3 

 

A w ogóle dziwna faza, bo sprawdzałem na speedteście prędkośc netu w biurze i miałem 100mb/s download i.... 300mb/s upload :| W Polsce chyba nigdy mi się 10mb/s nie udało przekroczyć uploadu. Myślałe, że może w firmie mam jakoś dziwnie, a w domu mam 64mb/s download i 73mb/s upload :o 

W poprzednim mieszkaniu na internecie z Netti miałem upload i download 50mb :P

Odnośnik do komentarza
8 hours ago, Reaper said:

A w ogóle dziwna faza, bo sprawdzałem na speedteście prędkośc netu w biurze i miałem 100mb/s download i.... 300mb/s upload :| W Polsce chyba nigdy mi się 10mb/s nie udało przekroczyć uploadu. Myślałe, że może w firmie mam jakoś dziwnie, a w domu mam 64mb/s download i 73mb/s upload :o 

 

Witamy w Europie :D Tylko w Polsce widziałem żeby Upload był 10 razy niższy od downloadu :) 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...