Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

czolem po dlugim weekendzie!

 

wypad do Austrii udal sie, mimo sredniej pogody; w czwartek byla lampa to i ladny wielowyciag wszedl :) w piatek lalo praktycznie caly dzien, wiec bylo pite i nie tylko, a w sobote z rana na chwile na sportowy wspin, a potem do domu :)

 

dobrze, ze nie wracalismy w niedziele, bo wczoraj ze Swidnicy do Wrocka jechalem 1h15m zamiast 45m jak zwykle... pewnie podroz z Hohe Wand do Swidnicy zajelaby nam wczoraj nie 6h, tylko z 8-9...

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Man_iac napisał:

Właśnie na plażę się nasmarowałem. Jak szedłem w góry - też. No ale że do gry w piłkę też trzeba to już nie wymyśliłem :D

 

 

Ja się raz nie posmarowałem w afryce bo padało....teraz już wiem dlaczego murzyni są czarni. Ja byłem czerwony :/ 

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Brudinho napisał:

@Dudek działa nam netflix? Bo mam taki burdel na kontach, że nie wiem co i jak zupełnie. Musze poświęcić jeden dzień na uporządkowanie wszystkiego. 

Działa. Bry.

 

Wczoraj aktywowałem próbny miesiąc HBO GO. Kilka pozycji na pewno sprawdzę, ale brak wyboru jakości to dramat. Momentami mi spadało do pixelozy i elo

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...