Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Słyszałem o fotografie który filmuje i robi zdjęcia na weselach i od niedawna bierze kasę od młodych par z góry gdyż ostatnio gdy przygotował dla młodych małżonków film i zdjęcia to okazało się że nie ma kto mu zapłacić bo małżonkowie już nie byli razem i żadne nie chciało tych zdjęć.

  • Lubię! 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Keith Flint napisał:

to gitara i to gitara ? Opisz na co w końcu dzisiaj poszedles. Mógłbyś nawet jakaś dłuższą recke walnąć, czytalbym 

@Brudinhoczemu nie piszesz o Spotify. W środę nam wolne, ogarnę temat ok? 

Teraz to już bez różnicy na co poszedłem. Slowdive jest król shoegaze jak lew jest król dżungli. Nic lepszego już dziś nie będzie :)

  • Lubię! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Solanke po odejściu z Liverpoolu kwitnie jak kwiatuszek na szkockiej glebie. Taki mały oset z niego ;) 

Teraz mnie czeka dubel z Juventusem, zobaczymy czy już możemy sie mierzyć z najlepszymi.

Póki co w LM 3-1 z Porto i 1-0 z Krasnodarem.

 

Jak ja nie umiem into konferencje. Porównałem Juventus do Ross County ? 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Forrest i Armstrong zażądali odejścia. W normalnych cyrkumstancjach bym ich sprzedał po kosztach. Ale obaj to są "WNK" - wychowankowie klubu, bez ich udziału mogę zgłosić 21 osób do gry w pucharach, bo więcej osób ze statusem wychowanka nie wyczaruję.

Ale psychologicznie to rozegrałem zespół ideolo. Najpierw "wypadł" Gordon, potem pozbyłem się Adama , który w rok zrobił sobie za dużo kolegów w składzie, latem odstrzeliłem Griffithsa, a został tylko Brown, który już jedną nogą jest w Australii. I mam nowy "zarząd" piłkarzy, całkowicie we mnie zapatrzony. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dzień dobry! Wczoraj poszliśmy z moją lubą na tańce i spędziliśmy pierwszą noc w naszym nowym mieszkaniu. Jeszcze przed remontem, więc śpimy na jakiś zabytkowych meblach, śmierdzi dymem papierosowym, gdyż poprzednia właścicielka paliła w domu, ale obudzić się po raz pierwszy „na swoim” to doprawdy cudowne uczucie.

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza

Cadden (którego znacie z tabelki ;) ) zagrał dwa mecze w reprezentacji Szkocji, piękna sprawa.

Ponadto Solanke i Ntcham dostali powołania do odpowiednio Anglii i Francji, ale bez końcowego sukcesu.

 

I proszę o sprowadzenie  Rivaldo Coetzee do jakiegoś zespołu (cena 650k pozwala przypuszczać, że przechodzi wszędzie do Europy). Jestem szalenie ciekaw czy on ma jakiś -9 czy jest naprawdę tak doskonały.

Btw, Liverpool chce Ajera, ale 50M to moja cena wywoławcza.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kruci, kolejny babol z mojej strony przy podpisaniu nowgo kontraktu. Konate przemycił klauzulę odejścia na 17,5M :sciana:  Już raz się zagapiłem przy nowych kontraktach (Brereford), który został wypożyczony do Hull z klauzulą wykupu.

No kurwa, nie widzę takich rzeczy w negocjacjach :(   

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, me_who napisał:

Cadden (którego znacie z tabelki ;) ) zagrał dwa mecze w reprezentacji Szkocji, piękna sprawa.

Ponadto Solanke i Ntcham dostali powołania do odpowiednio Anglii i Francji, ale bez końcowego sukcesu.

 

I proszę o sprowadzenie  Rivaldo Coetzee do jakiegoś zespołu (cena 650k pozwala przypuszczać, że przechodzi wszędzie do Europy). Jestem szalenie ciekaw czy on ma jakiś -9 czy jest naprawdę tak doskonały.

Ja go szukałem, ale nie mam w bazie :( 

  • Lubię! 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...