Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

11 godzin temu, Gabe napisał:

 

No właśnie sobie na próbę włączyłem kawałek i jest całkiem nieźle, momentami sztucznie, ale to jak zawsze w polskich filmach. Kondrat wali onelinery niczym Bruce Willis :keke: 

 

O dziwo, całkiem niezły dźwięk jest :o  Słychać wszystko co mówią.

Dźwięk naprawili? O to może obejrzałbym jeszcze raz :-k

 

Moja ulubiona scena w E1, to młody Zybertowicz na dyskotece, a z głośników leci Universe. Bardziej "lata 90" momentu w serialu już nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, beeres napisał:

Dudek, jak nie oglądałeś to nie klikaj :)

 

 

  Ukryj zawartość

 

Specjalnie wstałem rano, żeby obejrzeć, ale niestety oglądałem z poślizgiem, żeby się wyrobić przed pracą i sporo przewijałem, więc nie mogłem się wczuć we flow spotkania :/

 

Shams CharaniaKonto zweryfikowane @ShamsCharania 30 min.30 minut temu

 
 

Villanova sophomore Donte DiVincenzo — the Final Four most outstanding player — decides to stay in the June NBA Draft.

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, schizzm napisał:

Dźwięk naprawili? O to może obejrzałbym jeszcze raz :-k

 

Moja ulubiona scena w E1, to młody Zybertowicz na dyskotece, a z głośników leci Universe. Bardziej "lata 90" momentu w serialu już nie ma ;)

 

Później jest różnie, ale da się zrozumieć. Doczytałem że co piątek nowy odcinek w TVP leci, i dlatego są póki co dostępne tylko trzy odcinki :/

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, zovalik napisał:
7 godzin temu, Ingenting napisał:
A ja muszę zrobić klimę i teraz pokazuje mi jeszcze błąd regulacji zasięgu świateł ? Do tego zawieszenie z tyłu warto byłoby obejrzeć, ale się boję keke.gif
 
 

Z klima współczuję. Ceny poszły tak w górę, że japier... Został jeden producent gazu i cena poszła ok. 10 krotnie w górę.

Nabitą to akurat mam, tylko problem jest taki, że nie działa :D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Brudinho napisał:

 

No to jest sport. Zdarzyło się, trudno, mają to wpisane w ryzyko zawodowe. Bardziej już bym ukarał Ramosa za uderzenie Kariusa, bo to zrobił z premedytacją i miał czas pomyśleć co czasem w wypadku Ramosa i tak wydaje się  mocno kontrowersyjne :roll: 

 

Weź go nie obrażaj :kekeke:

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, Brudinho napisał:

Zacząłem przygotowania do maratonu we Wrocławiu. Na wadze 83,3 kg (+5 kg od powrotu z Iranu) czas na kilometr w okolicach 7 minut. Kurwa dramat

ja wczoraj zrobilem 8km ze srednim czasem 5m50s / km :) a w zeszlym tygodniu udalo mi sie przebiec 11 km z czasem 5m58s / km :)

 

czolem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Fenomen napisał:

ja wczoraj zrobilem 8km ze srednim czasem 5m50s / km :) a w zeszlym tygodniu udalo mi sie przebiec 11 km z czasem 5m58s / km :)

 

czolem!

W końcu się dowiedziałem skąd się wziął Twój nick?

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
18 minut temu, tio napisał:

W końcu się dowiedziałem skąd się wziął Twój nick?

e tam :P muszre zaczac biegac coraz dluzsze dystanse bo tak od jakiegos czasu sie zbieram zeby wystartowac w jakims polmaratonie, ale chyba ngidy nie przebieglem wiecej niz 15 km :P w szczytowej formie (gdy przygotowywalem kondycje na wyjazd w Kaukaz w 2016 roku) potrafilem przebiec 15km w ok 1,5h i chcialbym do tego wrocic :) wyglada na to, ze jestem na dobrej drodze :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Brudinho napisał:

Zacząłem przygotowania do maratonu we Wrocławiu. Na wadze 83,3 kg (+5 kg od powrotu z Iranu) czas na kilometr w okolicach 7 minut. Kurwa dramat 

Kurwa dramat to jest pytanie, po co od razu maraton? To jest mega wyniszczajace organizm, to juz lepiej wycelowac w jakas polowke za 3-4 miesiace...

 

A co do foty z albumu to nie miej kompleksow - duzo ciezej wygladali nasi zawodnicy z Ligi Bemowskiej... ;)

Odnośnik do komentarza

Przykro mi to stwierdzić, ale bieganie jest dla mnie po prostu nudne i monotonne. 5 km to maks dla mnie, a to i tak za dużo. Zdecydowanie wolę rower.

 

A jeśli już o rowerze mowa - wczoraj siedząc w pociągu do domu spontanicznie zdecydowałem, że wysiądę cztery stacje wcześniej. I tak zamiast pięciu km przejechałem dwadzieścia, chłonąc świeże powietrze, wiosenne kwiaty (jaśmin! czarny bez!), oglądając malownicze pejzaże Mazowsza Leśnego (choć było pół na pół z polami ;) ). Zapomniałem tylko wziąć pod uwagę, że wczoraj dość mocny wiatr wiał, i to dokładnie z tego kierunku, gdzie miałem jechać, więc praktycznie większość drogi miałem pod wiatr. Łydeczki dziś czuję :D 

 

Tym sposobem maj zamknie się z ponad 300 km, a w 2018 już mam ponad 700 :cool:

  • Lubię! 7
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Gabe napisał:

Przykro mi to stwierdzić, ale bieganie jest dla mnie po prostu nudne i monotonne. 5 km to maks dla mnie, a to i tak za dużo. Zdecydowanie wolę rower.

 

A jeśli już o rowerze mowa - wczoraj siedząc w pociągu do domu spontanicznie zdecydowałem, że wysiądę cztery stacje wcześniej. I tak zamiast pięciu km przejechałem dwadzieścia, chłonąc świeże powietrze, wiosenne kwiaty (jaśmin! czarny bez!), oglądając malownicze pejzaże Mazowsza Leśnego (choć było pół na pół z polami ;) ). Zapomniałem tylko wziąć pod uwagę, że wczoraj dość mocny wiatr wiał, i to dokładnie z tego kierunku, gdzie miałem jechać, więc praktycznie większość drogi miałem pod wiatr. Łydeczki dziś czuję :D 

 

Tym sposobem maj zamknie się z ponad 300 km, a w 2018 już mam ponad 700 :cool:

 

Dlaczego jest tak, ze opisy Twojego hobby (w tym wypadku roweru) czytam z wypiekami na twarzy a jak Fenomen napisze cos o gorach to od razu skroluje do nastepnego posta? :-k;) 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

A ja wiem ? Kwestia poziomu zaawansowania. Chyba kazdy jechał na rowerze, więc każdy te doświadczenia rozumie. A jak Fenomen pisze o jakichś technikach wspinaczkowych to chuja z tego rozumiem, a nie jest to dla mnie na tyle ważne żeby googlować na czym dana technika polega.

 

Podejrzewam, że jakby Gabe napisał posta o jakimś technicznym aspekcie jazdy, który ma znaczenie dopiero na profesjonalnym szczeblu i naszpikowany branżowym slangiem to też większości by nie zainteresował.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...