Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, me_who napisał:

FM i jego tanie chwyty :]

Sprzedałem Griffithsa, to w kolejnym meczu na 5 tygodni wypadł Rescaldani. W kolejnym meczu wyleciał Sinclair na 3-4 tygodnie. Szarpnąłem się na Solanke z Liverpoolu, to w drugim meczu doznał wstrząśnienia mózgu i out na trzy tygodnie. Powtarza się schemat po sprzedaży Dembele w pierwszym sezonie. Miałem za dużo napastników, to tak jak wtedy mam na kilka tygodni jednego zdrowego. I 278 meczów w tym okresie.

how could you ;(

Odnośnik do komentarza

Na tvp vod cyfrowa rekonstrukcja Ekstradycji. Niby tylko sześć odcinków, ale się wohom trochę. Niewiele pamiętam z fabuły, ale pamiętam, że jak to oglądałem, to wydawało się takie nowoczesne, może nie wytrzymać próby czasu :-k 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

kurde, awaria z autem :/ wczoraj po 15 minutach jazdy (przed samym parkowaniem) wyskoczyl mi blad 'low battery' i auto zgaslo... ale co ciekawe, normalnie odpalilem, zaparkowalem, zalatwilem sprawe, wsiadlem znow do auta i normalnie wystartowal; wylaczylem klime, radio, poodlaczalem wszystkie urzadzenia z ladowania i normalnie autem jezdzilem jeszcze dobre pol godzinki :-k wieczorem jadac na zakupy zrobilem test i jeszcze w garazu po odpaleniu auta wlaczylem klime i radio i blad sie powtorzyl jeszcze zanim z garazu wyjechalem :-k znow po ponownym wlaczeniu auta i wylaczeniu klimy i radia moglem normalnie jezdzic :-k 

wyglada mi to na jakis alternator czy inny problem z ladowaniem ale dopiero po 8 bede dzwonil do mechanika i dowiem sie co i jak  

 

i tylko dobrze, ze na bozocielny weekend kto inny sie zadeklarowal wziac auto na wyjazd do Austrii, bo gdyby na mnie trafilo to teraz musialbym sie rakiem wycofywac

Alternator. Nie radzę jeździć- u mnie skończyło się na 150zl za samo holowanie we Wrocławiu.

Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Gabe napisał:

Na tvp vod cyfrowa rekonstrukcja Ekstradycji. Niby tylko sześć odcinków, ale się wohom trochę. Niewiele pamiętam z fabuły, ale pamiętam, że jak to oglądałem, to wydawało się takie nowoczesne, może nie wytrzymać próby czasu :-k 

Oglądałem 3-4 lata temu. Trąci myszka, ale dobrze się ogląda właśnie przez to, że jest "so 90s" :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, schizzm napisał:

Oglądałem 3-4 lata temu. Trąci myszka, ale dobrze się ogląda właśnie przez to, że jest "so 90s" :)

 

No właśnie sobie na próbę włączyłem kawałek i jest całkiem nieźle, momentami sztucznie, ale to jak zawsze w polskich filmach. Kondrat wali onelinery niczym Bruce Willis :keke: 

 

O dziwo, całkiem niezły dźwięk jest :o  Słychać wszystko co mówią.

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
20 minut temu, tio napisał:

Ale w trasie chyba nie używasz ręcznego?

To nie ręczny :D nie ma jakiejś linki między pedałem a hamulcem? Bo było słychać takie jebniecie i pedał mogę teraz wcisnąć w podłogę bez reakcji ze strony hamulców.

Odnośnik do komentarza

Niezbyt mi się podoba kierunek muzyczny, który sobie obrał John Mayer po świetnym Continuum, ale takie jego prawo. Ale jego dystans do siebie nadal lubię, oto najnowszy teledysk, do całkiem poważnej piosenki:

 :D 

(nawet John Mayor w ekranie tytułowym :kekeke: )

Odnośnik do komentarza

John Mayer do swojego wydawcy:

- Wiesz stary, mój młodszy brat chciałby rozkręcić swój biznes edycji wideo i powiedziałem mu, że może zrobić mi teledysk. Dajmy mu szansę, młody jest, niech się uczy fachu, na pewno nie przyniesie nam wstydu. :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...