Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Feanor napisał:

@schizzm przez Ciebie kupiłem w końcu trylogię EotB :D Wreszcie przejdę dwójkę i pierwszy raz zagram w trójkę :D

 

Pierwsze wrażenie: o raju, jaka ta grafika jest mimo wszystko ładna! Jakiś czas temu odbiłem się trochę od Ultimy VII, bo tamta grafa jakoś tak brzydko się zestarzała, a tutaj... Dzisiejsi twórcy pikselartowi powinni się temu mocno przyjrzeć, zamiast maskować pixelartem swoją nieudolność. Filmik wprowadzający jest naprawdę kozacki, sceny z tym "pokazem broni" fantastyczne :)

Drugie: prawie się popłakałem, jak zobaczyłem kobolda.

Trzecie: nie pamiętałem tych czerwi... i prawie zabiły mi rangera :D

No i super :). Jaka ekipa?

Korzystasz z all seeing eye? Proste w obsłudze, a rysowanie mapy na bieżąco prawie oddaje oryginalny urok gry ;)

 

Pamiętaj, że jak chcesz w pełni korzystac z oburęcznego ataku rangera, to nie może mieć na sobie ciężkiej zbroi (sam to wyczytałem dosc późno w manualu :P)

 

A co do grafiki, poczekaj na dwójkę :), trójka za to najbrzydsza, okropna paleta kolorów.

W razie problemów, pytaj :)

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, schizzm napisał:

No i super :). Jaka ekipa?

Korzystasz z all seeing eye? Proste w obsłudze, a rysowanie mapy na bieżąco prawie oddaje oryginalny urok gry ;)

 

Pamiętaj, że jak chcesz w pełni korzystac z oburęcznego ataku rangera, to nie może mieć na sobie ciężkiej zbroi (sam to wyczytałem dosc późno w manualu :P)

 

A co do grafiki, poczekaj na dwójkę :), trójka za to najbrzydsza, okropna paleta kolorów.

W razie problemów, pytaj :)

 

Dwarf fighter - human paladin

elven mage - half-elven ranger/cleric

 

all seeing eye widzę pierwszy raz w życiu :)

 

btw, klikam w każdą kratę i otwór odpływowy. Już nie pamiętam: da się tam coś znaleźć? :)

Odnośnik do komentarza

Drużyna w pełni wyważona, pójdzie gładko :)

 

Nic nie będzie w kratkach ;)

 

Ja tylko mały spoiler(?). Jak będziesz chciał przenieść drużynę do dwójki to - tak wszędzie piszą, ja nie jestem tego pewien - tam warto mieć złodzieja. 

Podobno nie da się dwójki (w jedynce jest bezużyteczny) przejść bez tej klasy, bo są drzwi które tylko on otworzy. Ja miałem złodzieja, niby kilka drzwi otwieralem przy jego pomocy, ale nie pamiętam, czy to było coś istotnego. Nie zwróciłem na to uwagi :-k.

 

Ale jakby co, jeszcze będziesz miał szansę niejednego zrekrutowac :)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, schizzm napisał:

Drużyna w pełni wyważona, pójdzie gładko :)

 

Nic nie będzie w kratkach ;)

 

Ja tylko mały spoiler(?). Jak będziesz chciał przenieść drużynę do dwójki to - tak wszędzie piszą, ja nie jestem tego pewien - tam warto mieć złodzieja. 

Podobno nie da się dwójki (w jedynce jest bezużyteczny) przejść bez tej klasy, bo są drzwi które tylko on otworzy. Ja miałem złodzieja, niby kilka drzwi otwieralem przy jego pomocy, ale nie pamiętam, czy to było coś istotnego. Nie zwróciłem na to uwagi :-k.

 

Ale jakby co, jeszcze będziesz miał szansę niejednego zrekrutowac :)

 

No pamiętam, że na końcu jedynki bodajże szóstką się lata, prawda?

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, schizzm napisał:

Maksymalnie tak, możesz też jednym ;) . Jest dużo npcow do przyłączenia. Mi się podoba to, że np grę można zakończyć zupełnie innym składem niż się rozpoczęło :D

 

Swoją drogą, to nagle odblokowało mi się nowe super wspomnienie sprzed 20 lat :D przygarnąłem kiedyś do drużyny jakiegoś krasia albo halflinga... i ten podczas pierwszego odpoczynku zwiał mi z jedzeniem :D

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...