Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, zovalik napisał:

Jak nie trawie Rudzkiego komentatora tak muszę docenić English Breakfast extra. Fajny pomysł, fajne wykonanie, jakby nie Rudzki ? Dzisiaj bardzo spoko odcinek z Jurkiem Dudkiem.

Bardzo ciekawy człowiek z tego Dudka i naprawdę sporo kapitalnych anegdot sprzedał w tym wywiadzie.

Odnośnik do komentarza
31 minut temu, schizzm napisał:

Znam. :) Zazdroszczę kolesiowi wolnego czasu i podziwiam, że jest w stanie opisywać na bieżąco swoje postępy w grach. Ja robię coś podobnego, ale nie tak szczegolowo, musiałbym chyba rzucić prace i się rozwiesc, żeby móc tyle grać i pisać ;)

 

 

Ale jak już wisisz w sieci, to daj linka :)

Odnośnik do komentarza

ależ końcówkę sezonu miałem w Sunderlandzie. Po 44/46 kolejkach tabela wyglądała tak:
 

1. Wolves     +34 87
2. Sunderland +33 87
3. Fulham     +32 87

przy czym dwa pierwsze miejsca dawały bezpośredni awans, trzecie oznaczało grę w barażach. Ponadto w dwóch ostatnich kolejkach czekały nas mecze z... Fulham (A) i Wolves (H) :D Bo strasznie nudnym meczu zremisowaliśmy 0:0 z Fulham (pierwszy mecz w sezonie z naszym udziałem bez gola), a Wolves odskoczyło na dwa punkty. Fulham grało w ostatniej kolejce z Birmingham (13.). Z Wolves dobrze zaczęliśmy mecz i szybko strzeliliśmy na 1:0. Niestety, potem po głupim błędzie i rzucie karnym przegrywaliśmy 2:1, a Fulham remisowało 0:0. Waliliśmy głową w mur, ale się nie udało i ostatecznie ten mecz przegraliśmy. Zupełnie zrezygnowany, wiedziałem, że w barażach pewnie przegramy (wąska kadra i zmęczenie), a tu nagle w ostatniej minucie Birmingham strzeliło na 1:0, co oznacza że ostatecznie wywalczyliśmy awans bezpośredni z drugiego miejsca różnicą bramek :D

 

Teraz wzmacniam zespół i gram sparingi. Jakimś cudem udało się przedłużyć wypożyczenia najważniejszych zawodników ofensywnych (Woodburn, Nelson, Mayoral). Zmienił się też prezes, więc dostałem 30M na transfery. Tak czy siak, trudno się będzie utrzymać.

Edytowane przez Hidalgoo
detektyw Michu
  • Lubię! 8
Odnośnik do komentarza
Bardzo ciekawy człowiek z tego Dudka i naprawdę sporo kapitalnych anegdot sprzedał w tym wywiadzie.
Od razu mi się z Małyszem skojarzył. Prosty normalny człowiek który idealnie wykorzystał swoją karierę, rozwinął się ale pozostał tym samym spoko człowiekiem, mimo ogromnych sukcesów i pieniędzy palma im nie odbiła.

Szacun!
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
10 minut temu, zovalik napisał:

Od razu mi się z Małyszem skojarzył. Prosty normalny człowiek który idealnie wykorzystał swoją karierę, rozwinął się ale pozostał tym samym spoko człowiekiem, mimo ogromnych sukcesów i pieniędzy palma im nie odbiła.

Szacun!

Jak wyciągasz te wnioski tylko na podstawie wizerunku - mimo wszystko - medialnego.Nie neguję bo ich nie znam, ale przesłanek chyba za mało :)

Odnośnik do komentarza

Co do Dudka to fakt tutaj opieram się na tym co w mediach ale sprawia wrażenie podobne do Małysza a z nim wielokrotnie miałem kontakt osobisty przy okazji różnych lokalnych wydarzeń sportowych itp i tutaj już opieram się na tym jaki jest w realu ;-)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...