Skocz do zawartości

Marynia zabiera 540 plusów każdemu z użytkowników i nie ma zamiaru ich oddać. Nie chce też ich konstruktywnie wykorzystać - po prostu je zmarnuje


krzysfiol

Co się stało z naszym plusem, pyta me_who z Wielkopolski  

42 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

N

49 minut temu, Reaper napisał:

@Meler jak to się ma do tych Twoich doniesień, że przy kraksach samolotów się przeżywa? Bo o tych bez śmierci nie słyszymy, czy co?

 

O co Ci chodzi, przecież nawet tę cytowaną przez Ciebie katastrofę przeżyły jakieś trzy kobiety (na razie przynajmniej). 

Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Reaper napisał:

@Meler jak to się ma do tych Twoich doniesień, że przy kraksach samolotów się przeżywa? Bo o tych bez śmierci nie słyszymy, czy co?

No of kors. Nie mówi się w TV o wypadku małego samolotu z którego wyszło cało wszystkich 4 pasażerów. 

Odnośnik do komentarza
40 minut temu, Hajd napisał:

Jadę dzisiaj do Białegostoku i planuję odwiedzić restaurację Babka, mam nadzieję że będzie dla mnie smakowało!

Prosze moda o przeniesienie do tematu Perly Podlasia.

Odnośnik do komentarza

4xsMzGf.png

 

Skończyłem Eye of the Beholder 3 :) i tym samym skończyłem przygodę z całą trylogią. Czwórka z powyższych bohaterów (2,3,4,5) przeszła przez wszystkie części.

 

To prawda, jak głoszą opinie, jest to zdecydowanie najsłabsza część ze wszystkich. Fabularnie słabiutko, bardzo zły balans gry (najcięższa lokacja jest na początku (która na dobrą sprawę nie jest obowiązkowa do ukończenia gry, ale zawiera ważne uzupełnienie fabularne), walki są mało emocjonujące (o walkach z bossami nie wspominam, bo... no wyzwaniem nie są) a i design poziomów jest nieciekawy. Też zagadki mogłyby być lepsze. Chyba najkrótsza część z całej trójki. 

 

Sam projekt gry też mocno kuleje bo zawiera ona kilka elementów, że jak czegoś nie zrobisz/weźmiesz, to nagle okaże się po jakimś czasie, że jesteś w ciemnej dupie... Tak też było w moim przypadku, gdzie mając jakieś ~80% gry za sobą utknąłem, bo nie miałem jednego przedmiotu i prawdę powiedziawszy chyba nie było już możliwości go uzyskać (i żeby to był jakiś wyjątkowy/legendarny item znaleziony w grze, nie, chodziło o bardzo powszedni przedmiot). Sejwy nie pomagały, bo najwcześniejszy miałem już "po fakcie". Musiałem "oszukać" i edytować plik z postacią gry, aby dodać ten przedmiot... 

Najgorsze jest to, że nie jest to jedyna taka sytuacja, jeśli nie ma się odpowiednich specjalizacji w drużynie to pewnych części gry się nie przejdzie. Projektant gry kompletnie zawalił sprawę.

 

Ale pomimo tych minusów grało się momentami przyjemnie. Pewnie to kwestia zżycia z bohaterami oraz napędzała mnie chęć zakończenia przygody. :)

 

Teraz trzeba wszystko przelać na papier, może jakąś krótszą wersję podsumowującą całość wrzucę do growego tematu.

 

Następne w kolejce - ciągle nie mogę zdecydować, albo Dark Sun, albo Wasteland :-k 

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza

I jak tu nie lubić maja pod względem sportowym? :) Wszystko się rozstrzyga akurat teraz. Tylko w tym tygodniu zrobię trasę Lyon - Zielona Góra (:P) - Belgrad (dzisiaj/jutro). A przecież zamiast Belgradu równie dobrze mógł być Poznań lub Białystok. Pod względem emocji pewnie za dużo bym nie stracił.

 

I z tego Belgradu do Włocławka, aby w poniedziałek zacząć tydzień od jeszcze większej dawki emocji sportowych :)

 

A po maju jest czerwiec, hehe, i MŚ... o rany.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Brudinho napisał:

Ło Boziu jak anglicy z ręczników potrafią robić objawienia bramkarskie to ja nie wiem. Nick Pope ma zajebiste ustawianie się i kupe szczęścia, bo z kompilacji Amazing saves z yt to imho szkoła jak nie wypluwać piłki przed siebie... Albo ktoś zrobił chujową kompilacje

Dlaczego objawienie? Bardzo solidny bramkarz, który w pełni zasłużył na powołanie. A hope na niego jest raczej spowodowany tym ze grał na wszystkich szczeblach ligowych od 1 do 6.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, schizzm napisał:

4xsMzGf.png

 

Skończyłem Eye of the Beholder 3 :) i tym samym skończyłem przygodę z całą trylogią. Czwórka z powyższych bohaterów (2,3,4,5) przeszła przez wszystkie części.

 

To prawda, jak głoszą opinie, jest to zdecydowanie najsłabsza część ze wszystkich. Fabularnie słabiutko, bardzo zły balans gry (najcięższa lokacja jest na początku (która na dobrą sprawę nie jest obowiązkowa do ukończenia gry, ale zawiera ważne uzupełnienie fabularne), walki są mało emocjonujące (o walkach z bossami nie wspominam, bo... no wyzwaniem nie są) a i design poziomów jest nieciekawy. Też zagadki mogłyby być lepsze. Chyba najkrótsza część z całej trójki. 

 

Sam projekt gry też mocno kuleje bo zawiera ona kilka elementów, że jak czegoś nie zrobisz/weźmiesz, to nagle okaże się po jakimś czasie, że jesteś w ciemnej dupie... Tak też było w moim przypadku, gdzie mając jakieś ~80% gry za sobą utknąłem, bo nie miałem jednego przedmiotu i prawdę powiedziawszy chyba nie było już możliwości go uzyskać (i żeby to był jakiś wyjątkowy/legendarny item znaleziony w grze, nie, chodziło o bardzo powszedni przedmiot). Sejwy nie pomagały, bo najwcześniejszy miałem już "po fakcie". Musiałem "oszukać" i edytować plik z postacią gry, aby dodać ten przedmiot... 

Najgorsze jest to, że nie jest to jedyna taka sytuacja, jeśli nie ma się odpowiednich specjalizacji w drużynie to pewnych części gry się nie przejdzie. Projektant gry kompletnie zawalił sprawę.

 

Ale pomimo tych minusów grało się momentami przyjemnie. Pewnie to kwestia zżycia z bohaterami oraz napędzała mnie chęć zakończenia przygody. :)

 

Teraz trzeba wszystko przelać na papier, może jakąś krótszą wersję podsumowującą całość wrzucę do growego tematu.

 

Następne w kolejce - ciągle nie mogę zdecydować, albo Dark Sun, albo Wasteland :-k 

 

Darklands polecam :)

 

a już w ogóle to Betrayal at Krondor, aczkolwiek boję się, że tam grafika mogła się paskudnie zestarzeć. Przełomowy cRPG

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...