Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, Pulek napisał:

w sumie...

 

http://weszlo.com/2018/05/11/jutro-zaczynamy-pisac-historie-kts-gra-swoj-pierwszy-mecz/

 

wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie będę grał w B-klasie w barwach KTS Weszło :) dzisiaj pierwszy sparing oficjalny - o 15 na warszawskim stadionie Marymontu

 

w ogóle cały proces rekrutacji props, myślę, że przeszło setka się zjawiła na naborze, plus jeszcze ludzie którzy nie przeszli weryfikacji zgłoszeniowej

 

w każdym razie decyzją Wojtka Kowalczyka grałem cały czas pierwszy skład w treningach, no a w zespole mamy kolesi którzy się ocierali o 2 ligę, ale też kilku amatorów. z takich osób znanych to w drużynie jest Grzegorz Szamotulski, Tomasz Kłos czy Radek Matusiak :D

 

w tym wszystkim najgorsza jest kontuzja, która przytrafiła mi się tydzień temu w sobotę, bo naderwałem mięsień brzuchaty łydki :( od tego czasu 3x na fizjoterapii, i niby jest lepiej, ale nie ma mowy o pełnej sprawności. akurat kurwa teraz :/

 

ps. o 15 będzie można sobie posłuchać relacji na weszło.fm , w sumie to jakoś ok 13 zaczynają przygotowania do meczu :) zapraszam w moim imieniu, może gdzieś tam się przewinę!

ja się tylko delikatnie przypomnę - oferty pracy na pw, chciałbym również zaznaczyć że w stosunku do pana kowalczyka odrobinę mniej degustuję

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ja wszedłem dzisiaj i zagrałem całe 3 minuty, 3 razy dotykając piłkę. Wszedłem do środka pola, wychodzę na pozycje wolny jestem koleś kopyto do przodu xD Druga akcja wychodzę na pozycje koleś kopyto do przodu xD Trzecia akcja odbieram piłkę patrze nie ma komu podać, bo czekają na kopyto do przodu :keke: No to próbuje kiwnąć, straciłem.....dostałem opierdol w chuj :keke: 

Odnośnik do komentarza
14 godzin temu, Pulek napisał:

w sumie...

 

http://weszlo.com/2018/05/11/jutro-zaczynamy-pisac-historie-kts-gra-swoj-pierwszy-mecz/

 

wszystko wskazuje na to, że w przyszłym sezonie będę grał w B-klasie w barwach KTS Weszło :) dzisiaj pierwszy sparing oficjalny - o 15 na warszawskim stadionie Marymontu

 

w ogóle cały proces rekrutacji props, myślę, że przeszło setka się zjawiła na naborze, plus jeszcze ludzie którzy nie przeszli weryfikacji zgłoszeniowej

 

w każdym razie decyzją Wojtka Kowalczyka grałem cały czas pierwszy skład w treningach, no a w zespole mamy kolesi którzy się ocierali o 2 ligę, ale też kilku amatorów. z takich osób znanych to w drużynie jest Grzegorz Szamotulski, Tomasz Kłos czy Radek Matusiak :D

 

w tym wszystkim najgorsza jest kontuzja, która przytrafiła mi się tydzień temu w sobotę, bo naderwałem mięsień brzuchaty łydki :( od tego czasu 3x na fizjoterapii, i niby jest lepiej, ale nie ma mowy o pełnej sprawności. akurat kurwa teraz :/

 

ps. o 15 będzie można sobie posłuchać relacji na weszło.fm , w sumie to jakoś ok 13 zaczynają przygotowania do meczu :) zapraszam w moim imieniu, może gdzieś tam się przewinę!

ooo,

miałem iść na ten mecz, bo jako wychowanek Marymontu nie chciałem przegapić takiego wydarzenia :D ale w ostatniej chwili mi wypadł wyjazd. Tak czy siak - props ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

@Hidalgoo, no trochę się za Tobą rozglądałem jeszcze przed meczem, bo widziałem że się kliknąłeś na wydarzeniu fb, że będziesz ;) no ale później najebało tyle ludzi, że to niepojęte. zaraz poszukam jakichś filmików albo zdjęć z tego meczu 

 

@me_who, z suwenirów to chyba tylko wódka przedślubna (chociaż nie wiem, czy to tak wypada :-k bo to nie powinno być, że dopiero po weselu się zabiera to, co zostanie?) 

a swoją drogą Kowal to spoko chłop, naprawdę na maksa się zaangażował w ten projekt, no i widać, że czutkę do piłki jeszcze ma :-k do alkoholu zresztą też ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 godzin temu, Reaper napisał:

Jaja z tą moją przesyłką :kekeke: Poszukałem w necie i znalazłem historie ludzi, którzy pisali maile na jakieś śmieszne adresy poczty polskiej i WER Warszawa. No to mówię, już akt desperacji, wyślę i zobaczymy co się wydarzy. WER odpisał mi w 10 min, że tak jak widać na statusach, paczka jest w rękach poczty polskiej u nich nigdy nie była. PP oczywiście nic nie odpisała. A teraz zaglądam, a tam nagle się wszystkie statusy pozmieniały i teraz jest, że paczka w doręczeniu :D 

 

Ale jeszcze nie ogłaszam sukcesu, bo widziałem historie, gdzie doręczenie trwało kilka tygodni :roll: Ale @T-m jeśli Twoja paczka nie wyszła z Okęcia, to polecam napisać na:
sekretariat.ucs.441010@mf.gov.pl

kontakt@poczta-polska.pl

Już wyszła, podobno nawet ktoś próbował ją dostarczyć, ale ani awizo, ani listonosza nie było :keke:

Odnośnik do komentarza

Ale mi wyszło divide et impera w składzie :keke: 

Armstrong hurr wincy siana durr jestę kluczowym graczem. No niby jest, ale tylko dlatego, że ma status wychowanka i grał fajnie w zeszłym roku. Teraz to 4 wybór na środek pomocy. Powiedziałem mu, żeby poszedł się jebnąć w głowę ze swoją propozycją podwyżki. To nasłał na mnie kolegów z drużyny w liczbie dwóch Murzynków. Murzynkom powiedziałem "ooo, no fajna solidarność, ale jak jemu dam, to dla was zabraknie i co teras?", na co obaj stwierdzili "no nie, tak być nie może, trener ma rację". I wzrosło im morale xD 

  • Lubię! 2
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...