Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

no tylko on chyba jest pełnoletni, tzn tak mi się wydaje

 

właśnie to jest problem, realnie to jest alternatywa dla pisu, dlatego dla mnie to ogromna beka, jak ktoś uważa demokrację za przeświętą wartość dla której warto umierać :D 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Hawkeye napisał:

Draken to jest taki leming xDDD pewnie wieczorami wali konia do szkła kontaktowego że ono takie celne spostrzeżenia a wcześniej przeżywa wywiady Moniki Olejnik.

 

Yyy ale on pisze w tym temacie, że można napisać, ale niespecjalnie jest o czym. Nie rozumiem beki albo nie rozumiem postu Drakena :-k Albo nic nie rozumiem i to by wiele wyjaśniało ;)

Odnośnik do komentarza

Liga biznesowa, dwa tygodnie temu przegrywamy 0-6, żeby w ostatniej minucie wyrównać na 8-8, ja 3 gole 2 asysty i MVP (pierwszy raz w życiu coś takiego dostałem).

 

Dzisiaj wynik 5-4 dla nas, 4 bramki moje (akcja, dwa wolne i karny), znów MVP. Spoko, że to były moje ostatnie mecze w ligach amatorskich, bo wyjeżdżam xD

 

Na starość się robię kocurem :ninja: 

  • Lubię! 2
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Reaper napisał:

Liga biznesowa, dwa tygodnie temu przegrywamy 0-6, żeby w ostatniej minucie wyrównać na 8-8, ja 3 gole 2 asysty i MVP (pierwszy raz w życiu coś takiego dostałem).

 

Dzisiaj wynik 5-4 dla nas, 4 bramki moje (akcja, dwa wolne i karny), znów MVP. Spoko, że to były moje ostatnie mecze w ligach amatorskich, bo wyjeżdżam xD

 

Na starość się robię kocurem :ninja: 

 

Ten moment gdy łatwiej Cię przeskoczyć niż obejść ale grasz z podobnymi rywalami którzy nie potrafią skakać :keke:

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, krzysfiol napisał:

Zrobili Ci szpaler?

KONIEC TRADYCJI

2 minuty temu, Brudinho napisał:

 

Ten moment gdy łatwiej Cię przeskoczyć niż obejść ale grasz z podobnymi rywalami którzy nie potrafią skakać :keke:

ej ej, 10 kilo w dół od zlotu :P 

Odnośnik do komentarza

Dobra, twórcy GoW sami niech se walczą z walkiriami, chore pojeby :keke:  Nie mogłem przejść drugiej, która spotkalem, bo mnie niszczyła nie dająca się zablokować eksplozja światła. Wiec zerknąłem do internetu, może jest jakiś sposób. A tam „No Eir to jedna z najprostszych walkirii w grze, wyatarczy, ze nauczysz się....” I kilkanaście akapitów o tym jak rozpoznawać ataki i kombosy, kiedy kontrować, kiedy się turlać na boki, a kiedy do tylu a kiedy użyć tarczy :kekeke: 

  • Haha 1
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
17 hours ago, schizzm said:

Ale Primavera zrobiła psikusa hipsterom. Dali o tej samej godzinie koncerty The National i Mogwai. ;)

 

I właśnie zdążyli odwołać Madliba :(.

 

U mnie szykuje się ciężki pierwszy dzień festiwalu. Carpenter Brut ustawili od 4 do 5 rano, a że tego dnia będę jeszcze całe 9 godzin w robocie, to już widze jak dotrwam pełen energii :szczerba:

Ciekawe czy na Opku kiedyś będą jakieś synthy. Pewnie za rok się zorientują, że istnieje coś takiego;)

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...