Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

To jak 8 dni dało radę to 2 tym bardziej. :) nie wiem, czy poznam mordki, na ruchanie i ćpanie też się nie nastawiam :D Parę piwek pewnie  strzelę. W poniedziałek 18 czerwca wylatuję z Wawy o 9, krótka przesiadka w rydze i lądowanie w Moskwie o 14:40. Koło 16 będę gdzieś w Centrum Moskwy, planuje pozwiedzać gdzieś do 20 i potem zjazd do hotelu zanim sie zrobi ciemno :). Potem rano wymeldowanie, jakieś 3-4 h kolejnego zwiedzania i na stadion. mecz kończy się o 20, potem od razu na lotnisko, bede pewnie koło 21:30. Potem koczowanie na lotnisku do 4 rano, znów szybka przesiadka w Rydze i 8:50 jestem na Okęciu. Potem do domu i w kimę. 

 

Chyba niczego nie pominąłem :D

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Hajd napisał:

Kruci, dowiedziałem się że za miesiąc z hakiem lecę na kilka dni do Stanów, takiej wycieczki „pracowej” to jeszcze nie miałem, jaram się!

to wizę ogarniaj :) będziesz wyrabiał biznesową?

Odnośnik do komentarza

https://myfootballmanager.pl/rada-sponsorow

 

dobra, myślę, że trzeba zacząć działać. 10 zł daje nam 1 pkt w głosowaniach rady sponsorów. Jakby tak zebrało nas się ze 20 osób, to wtedy mamy decydujące głosy we wszystkich kwestiach ;) bo sam Mahdi ze swoją duperą mają 10, pewnie kilka punktów dają mu jeszcze jego trollkonta. Jest to do zrobienia :kekeke: 

  • Lubię! 5
Odnośnik do komentarza
36 minut temu, Reaper napisał:

https://myfootballmanager.pl/rada-sponsorow

 

dobra, myślę, że trzeba zacząć działać. 10 zł daje nam 1 pkt w głosowaniach rady sponsorów. Jakby tak zebrało nas się ze 20 osób, to wtedy mamy decydujące głosy we wszystkich kwestiach ;) bo sam Mahdi ze swoją duperą mają 10, pewnie kilka punktów dają mu jeszcze jego trollkonta. Jest to do zrobienia :kekeke: 

I co zrobicie? Przeglosujecie ustawienie golej baby na glownej stronie?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...