Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Coventry mistrzem League 1

 

Ostatni mecz był wyjątkowo nerwowy. Miałem 2 punkty przewagi nad drugim Bradford City i w obu spotkaniach długo utrzymywał się wynik 0:0. Wynik Bradford się nie zmienił, my natomiast musieliśmy gonić wynik. Na koniec jeszcze wypadł bramkarz, a zmiany wykorzystane. Mecz przedłużony o 4 minuty. Udało się dowieźć remis. Remis Bradford wyrzucił ich z miejsca premiowanego bezpośrednim awansem i na koniec tak prezentuje się tabela. Biorąc pod uwagę, że mieliśmy walczyć o utrzymanie poszło nam całkiem nieźle ;) Coventry liderem jeśli chodzi o posiadaniem piłki. A tak prezentuje się podsumowanie sezonu. W pucharach nie było najlepiej ale też nie traktowałem ich jakoś poważnie. Cel na najbliższy sezon to chyba raczej utrzymanie w Championship. W Coventry nie ma kasy. Nie mam pomysłu jak poprawić finanse. Zawodników zatrudniam z wolnego transferu, bo dostaje jakieś śmieszne pieniądze na transfery.

 

Na wyróżnienie w klubie zasługuje:

Marc McNulty - nasz najlepszy napastnik. Wykręcił jeszcze lepszy wynik niż w zeszłym sezonie

Jordan Maguire-Drew - po raz drugi wypożyczyłem go z Brighton. W czerwcu kończy mu się kontrakt. Sam zawodnik chciałby związać się z Coventry na dłużej, a ja niestety muszę poczekać z zaoferowaniem mu kontraktu (kurde w Anglii nie można w styczniu oferować umów zawodnikom, których kontrakty wygasają we wrześniu?)

 

Moje najlepsze transfery z pośród wszystkich w minionym sezonie (oczywiście z wolnego transferu) :

Marc Cullen - napastnik do pary dla McNultiego. Dobry defensywny napastnik

Zana Allee - pan Francuz, który robi robotę na lewej pomocy. Powinien trochę więcej asystować, bo taki Maguire-Drew miał ich 2x tyle (a mógł jeszcze coś na koniec dołożyć gdyby nie kontuzja), a przecież nasza gra opiera się na skrzydłach, ale i tak jestem zadowolony.

 

Krótkie podsumowanie europejskich rozgrywek pojawi się jak przeklikam do końca sezonów, bo u nas rozgrywki zakończyły się bardzo wcześnie, bo na początku maja.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Mój internet popierdoliło. Część stron (np. YT albo forumek) ładuje się normalnie, a na niektóre nie mogę praktycznie wejść. O co tu chodzi?

Zasilacz z czarnej listy. Mam nadzieje, ze pomogłem ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Dobra, podjąłem decyzję. Lecę samotnie na 2 dni do Moskwy i mecz Polska-Senegal. Jutro bukuje loty i nocleg. Nigdy nie podróżowałem bez towarzystwa wiec trochę dziwnie. No i trochę strach, bo to dziki kraj jednak. Ale nic, decyzją podjęta. Zwiedze Moskwę i obejrzę mecz. Zajmie mi to niemal równe 48h.

  • Lubię! 10
Odnośnik do komentarza
8 godzin temu, Mauro napisał:

Dobra, podjąłem decyzję. Lecę samotnie na 2 dni do Moskwy i mecz Polska-Senegal. Jutro bukuje loty i nocleg. Nigdy nie podróżowałem bez towarzystwa wiec trochę dziwnie. No i trochę strach, bo to dziki kraj jednak. Ale nic, decyzją podjęta. Zwiedze Moskwę i obejrzę mecz. Zajmie mi to niemal równe 48h.

też miałem takie obawy, ale ostatnio byłem sam 8 dni we Włoszech i to był super wyjazd :D poza tym, na pewno poznasz jakieś mordki.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...