Skocz do zawartości

Marynia rzuca 539 kurwami, ale większość to cytaty :(


Dudek

W co będziesz grał w majówkę?  

65 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Counter napisał:

Nom Stefan, lepiej wyjdziesz na ogólnym skillu w CSie jak się jednak będziesz poruszał po puli map turniejowych. Tylko, że z drugiej strony to gra ma Ci sprawiać przyjemność, więc graj jak tam uważasz. ;) U mnie niestety zainteresowanie CSem spadło prawie do zera, nie chcę mi się nawet śledzić wyników polskich drużyn. :/ Chyba zmęczenie materiału. 

 

ez, boss is back

Odnośnik do komentarza

Skończyłem linię fabularną GoW IV.

O ile graficznie to jest pieprzone 11/10, arcydzieło, a silnik walki równie często absolutnie zachwyca, co napełnia nienawiścią do twórców, to fabularnie ta gra to jest kompletna katastrofa. Ok, prawie cała gra jakoś tam uzasadnia drogę Kratosa (choć słabo, absolutnie nie w sposób uzasadniający zachwyty nad fabułą), ale zakończenie to jest kolosalna katastrofa. Myślałem, że zakończenie nowego Far Cry jest marne, ale to w GoW przebija wszystko.

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj po raz pierwszy w subwayu. Jakoś wcześniej się nigdy nie złożyło i chyba więcej się nie złoży. Przez porównanie widzę, że Mac i Burger King są całkiem uczciwi w prezentowaniu oferty (myślę tutaj o porównaniu tego co na zdjęciu do tego co dostajesz. Jednak subway pod tym względem jest chyba najgorszym barem.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
18 godzin temu, Ingenting napisał:
18 godzin temu, SZk napisał:
Jak juz zrecenzuja to te portale doszukujace sie bezposrednich nawiazan formalnych do niszowych kapel sprzed 30 lat i rozpoznajace charakterystyczne riffy z b-side'ow czwartej edycji bootlega z okladka z etykiety po piwie, ale nie tej zeskrobanej, a odparzonej, to ja poprosze o link. 

Że co?

 

podbijam

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, lad napisał:

Dokładnie. Subway na propsie. Nie wiem czego się Maniac spodziewał. Dostałeś kurczaka zamawiając kanapkę?

Po prostu wybrałem kanapkę, która na zdjęciu miała wiele pięter plastrów wołowiny, sera i warzyw, a dostałem bułę z łyżką jakichś wiórków mięsnych, plastrem sera i warzywami. Oczywiście w Macu, czy BK te zdjęcia też są podrasowane, no ale tutaj to było największe przegięcie pod tym względem, jakie widziałem.  

36 minut temu, Brudinho napisał:

Jezu jestem chory, ale nie tak żeby zlajkować dwa posty Maniaka pod rząd :o Czy to już czas? Czy przyjdzie po mnie Pan z koso?

Ja z Krakowa jestem, więc Pan będzie z maczeto :keke:

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

https://www.momondo.pl/

 

Korzystał ktoś z tego? Szukam może jakiegoś taniego wypadu tam gdzie ciepło. Z tego co widzę to trzeba minimim 1500 zł za dwa bilety w dwie strony liczyć, czy może są jakieś lepsze okazje? Chodzi mi o 31 maja - 3 czerwca.

 

 

Nie wiem, czy to lepsze, czy gorsze - musisz sam sobie porównać, ale korzystałem kilka razy z tego: https://www.fly4free.pl/

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...