Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minutes ago, me_who said:

A mnie Netflix wkurzył. Zgrałem se 5 odcinków serialu żeby oglądać w pociagu a tu error na pierwszym i poogladane bo ciagle przez cholerny las jedziemy i nie idzie streamowac :|   

 

:glaszcze: Miałem tak raz w samolocie. Pobrałem odcinki kilka dni wcześniej, jeden zacząłem oglądać od razu i nie skończyłem. Netflix daje dzień czy tam dwa na dokończenie, a potem blokuje pobraną treść.. 

Odnośnik do komentarza

http://prntscr.com/iy3p10

 

dostalem na transfery blisko 20 milionów euro, bo sporo za LE dostaliśmy + jeszcze pojawiły się opcje sprzedaży kilku klauzul, paru graczy też odeszło, ale latem bez szaleństw + inwestycje w obiekty treningowe i młodzieżowe. Trzy wypożyczenia + kupno Santosa za 400 tysięcy euro tylko z transferów do klubu :-k 

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, tio napisał:

Problem jest taki, że do bigosu potrzeba tylko trochę tego wina i szkoda do tego otwierać butelkę, bo jak już otworzona to wypić trzeba :)

Jak robię 5 litrowy garnek bigosu, to wlewam mniej więcej szklankę. Trzeba wypić najpierw szklankę, żeby sprawdzić czy dobre (bo by się cały gar bigosu zmarnował), potem dla pewności jeszcze jedną, trzecią szklankę wlać do bigosu, a czwartą zostawić na etap próbowania (bo może trzeba będzie dolać), a jak dolać nie trzeba, no to głupio kombinować przechowywanie dla tak małej ilości, więc można od razu dopić. No i butelka schodzi. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, jmk napisał:

Cola lime > pepsi > cola

Cola lime kompletnie mi nie smakuje. Dużo bardziej Pepsi Twist. Zresztą ogólnie pepsi jest lepsze i to jeden z nielicznych przypadków, w których podróbka przebiła oryginał. A kto myśli inaczej ten podludź.

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...