Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, tio napisał:

Jakiego alkoholu dodać do bigosu? Mam jakieś otwarte wino, które skwaśniało i poza tym whisky, jakieś inne wino i dylemat.

 

Wino to nie skwaśniałe. W whisky mozna ewentualnie poflambirować mieso, ale nie dolewałbym do samej kapusty.

Odnośnik do komentarza

U mnie firma teraz rozwija nowe narzędzie które ma nam zastąpić AutoCada. Bugów jest tyle, że gość odpowiedzialny za zbieranie tego i wysyłanie do developerów nie ma czasu na nic więcej :D Ogólnie na zrobienie tej części projektu miałem ok. 40 godzin, zajęło chyba ciut dłużej. Teraz od trzech dni próbuje to gówno wydrukować i ciągle znajduje nowe bugi :D

 

Pracujemy na tym już czwarty miesiąc, mamy ok miesiąc opóźnienia i końca nie widać :D

 

Brawo firma za testowanie nowego narzędzia w ogromnym projekcie dla najważniejszego klienta :D 

Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, kolek23 napisał:

U mnie firma teraz rozwija nowe narzędzie które ma nam zastąpić AutoCada. Bugów jest tyle, że gość odpowiedzialny za zbieranie tego i wysyłanie do developerów nie ma czasu na nic więcej :D Ogólnie na zrobienie tej części projektu miałem ok. 40 godzin, zajęło chyba ciut dłużej. Teraz od trzech dni próbuje to gówno wydrukować i ciągle znajduje nowe bugi :D

 

Pracujemy na tym już czwarty miesiąc, mamy ok miesiąc opóźnienia i końca nie widać :D

 

Brawo firma za testowanie nowego narzędzia w ogromnym projekcie dla najważniejszego klienta :D 

Tak z ciekawości, co to za narzędzie? 

Odnośnik do komentarza
28 minut temu, tio napisał:

Jakiego alkoholu dodać do bigosu? Mam jakieś otwarte wino, które skwaśniało i poza tym whisky, jakieś inne wino i dylemat.

 

 

Skwaśniałego bym nie dodawał, chyba że to nie dla ciebie, tylko np przysłowiowej teściowej :> 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

uuu, dzisiaj w WeszłoFM będzie Karol Cłapa, bardziej na scenie Football Managera znany jako @Ceyvol:> to co, następny w kolejce @Mahdi?

 

Cytat

Weszło FM

Słuchajcie sportowe świry! Dziś wjeżdżamy jak Żuk w bazar z audycją "Pierdololo o Football Managerze" Naszym gościem będzie Karol Cłapa. Liczymy na Waszą obecność i pytania do naszego eksperta. Słyszymy się o 20:00. Telefon do studia 22 219 50 31 #WeszloFM #footballmanager

 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
41 minutes ago, schizzm said:

Obecnie czytam oslawiony CRPG Book. Jaka to jest znakomita robota. Polecam. Tak mnie nakrecili do najstarszych rpgow, że głowa mała. Moja wishlista rozrosnie się do ogromnych rozmiarów. 

 

Dodatkowo chca jeszcze wydać te książkę w limitowanym nakladzie przez crowdfunding. Mam nadzieję, że się zalapie na egzemplarz :)

Kolega schizzm to gwarancja jakościowego kontentu.

Też chyba wrócę do paru klasyków na które byłem zbyt głupi, albo zbyt słabo znałem kiedyś angielski.

Odnośnik do komentarza

Ja mam ochotę zmierzyć się z tymi starymi mechanikami w początkach wielkich serii - ultima, wizardry itp. BTW. Nie wiedziałem, że pierwsza ultima miała aż takie fabularne odpaly. :)

 

Wzruszył mnie też ten krociutki rozdział o rpgowej kartografii. Kto nie rysowal na kartkach map podczas gry w stare rpgi ten nie zna zycia nerda-gracza ;) (te moje boje z mapkami w Eye of the Beholder i niespodziewanymi teleportami lub polami, które cię obracaly, o czym nie szło się kapnac, jeśli nie spojrzało się na kompas :D )

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...