Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, krzysfiol napisał:

Ja największe zdziwienie przeżyłem, jak zaczynałem pracę w Bartoszycach. Siadam do konfesjonału, przychodzi jakaś pani i mówi: „przemówiłam się z mężem”. Domyśliłem się, że chodzi o kłótnię, ale w Ostródzie 80 kilometrów dalej nikt tak nie mówi ;)

Ej, a jakby ktoś Ci się w konfesjonale przyznał do np. morderstwa to poszedłbyś z tym na policję?

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, lad napisał:

Kupował ktoś kiedyś jakiegoś e-booka na Kindle z Amazona? Chcę kupić książkę, która jest dostępna tylko w ten sposób, a nie bardzo wiem jak to się odbywa.

no nie jest to rocket science, normalny sklep internetowy

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!

Panowie, jest sprawa - ostatnio tak ładnie uświadomiliście że mój niemiecki wunderkid takim wunderkidem jednak nie jest. Poratujcie więc i teraz - czy z tego gościa coś będzie czy opchnąć przy byle okazji? W Argentyńskiej U20 w 17 meczach zdobył 15 goli i został królem strzelców oraz MVP młodzieżowych mistrzostw Ameryki Południowej.  

Tyle lat gram w FM, a jakoś zawsze mam problemy z wyszukiwaniem i rozwojem młodzików. Wstyd.

CD6337A23CFADC64F622115B5E5D110D5F909F6F

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Reaper napisał:

no nie jest to rocket science, normalny sklep internetowy

Nie no, ale z tym jednym kontem to protip, bo na Kindle'u mam założone na babę. Myślałem, że to działa na takiej zasadzie jak kupno gry na Steam z jakiegoś Allegro. Dostajesz jakiś kod i go wklepujesz gdzieś.

10 minut temu, wojt3k napisał:

Dzień dobry!

Panowie, jest sprawa - ostatnio tak ładnie uświadomiliście że mój niemiecki wunderkid takim wunderkidem jednak nie jest. Poratujcie więc i teraz - czy z tego gościa coś będzie czy opchnąć przy byle okazji? W Argentyńskiej U20 w 17 meczach zdobył 15 goli i został królem strzelców oraz MVP młodzieżowych mistrzostw Ameryki Południowej.  

Tyle lat gram w FM, a jakoś zawsze mam problemy z wyszukiwaniem i rozwojem młodzików. Wstyd.

CD6337A23CFADC64F622115B5E5D110D5F909F6F

Jak mu zmienisz osobowość to na pewno ma potencjał na sianie terroru.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj zajebisty dzień. Zrobiliśmy drugie podejście pod Hormoz ale niestety znów mgła i promy odwołane. Wystarczyło chwilę postać i wyglądać na zdezorientowanego bo zaczęli podchodzić tubylcy i proponować nam różne opcje. Wybraliśmy 12 osobowa grupę młodych i zapierdalamy jak te debile łodzią motorowa w wyjebanej mgle. Od przez chwilę pomyślałem że mogę zginąć ale była to tylko chwila zakończona "a jebać mam w ubezpieczeniu transport zwłok". Dopłynęliśmy na Hormoz pozwiedzalismy z ziomeczkami a następnie popłynęliśmy na plażę gdzie chłopaki wyciągnęli alkohol i hasz. Jestem w domu xD

  • Lubię! 5
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...