Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Reaper napisał:

Zrobiłem konkurs na to, kto najwięcej używa słowa "kurwa". Miałem kilku kandydatów do sprawdzenia: @Reaper, @Misiek, @Gabe, @Hawkeye, @krzysfiol, @BartuS, @Brudinho, @me_who (dość losowo dobrane). Oto wyniki:

  1. Hawkeye: 557 kurw!
  2. me_who: 531 kurw!
  3. Misiek: 275 kurw!
  4. Reaper: 208 kurw!
  5. Brudinho: 187 kurw!
  6. BartuS: 15 kurw!
  7. Gabe: 15 kurw!
  8. krzysfiol: 7 kurw!

Ale, ale! To jeszcze nie są ostateczne wyniki, bo nie sama liczba się liczy, ale natężenie kurwa na posta. W tej kategorii wyniki są następujące:

  1. Misiek: 15,11% kurwy na posta!
  2. Hawkeye: 7,34% kurwy na posta!
  3. Brudinho: 5,65% kurwy na posta!
  4. Reaper: 4,66% kurwy na posta!
  5. me_who: 3,34% kurwy na posta!
  6. BartuS: 0,73% kurwy na posta!
  7. krzysfiol: 0,51% kurwy na posta!
  8. Gabe: 0,33% kurwy na posta!

Gratulujemy najlepszym!

 

Protestuję! Z tych 7 postów, tylko w trzech te brzydkie słowo to moje wyrażenie, w pozostałych cytuję kogoś innego ;)

Odnośnik do komentarza

Aż sobie z ciekawości sprawdziłem te moje użycia słowa "kurwa", bo na ile siebie znam, to słowo znam, ale raczej nie używam, a na pewno nie jako przecinka, i muszę wszystkich oburzonych zmartwić: większość jest nie mojego autorstwa, tylko cytatu w moim poście :P

 

No i że dwa razy był to cytat (lub parafraza) związków frazeologicznych zakorzenionych twardo w kulturze polskiej, typu "kim ty kurwa jesteś pedale" :P

Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, Gabe napisał:

Aż sobie z ciekawości sprawdziłem te moje użycia słowa "kurwa", bo na ile siebie znam, to słowo znam, ale raczej nie używam, a na pewno nie jako przecinka, i muszę wszystkich oburzonych zmartwić: większość jest nie mojego autorstwa, tylko cytatu w moim poście :P

 

No i że dwa razy był to cytat (lub parafraza) związków frazeologicznych zakorzenionych twardo w kulturze polskiej, typu "kim ty kurwa jesteś pedale" :P

Ale dwie sobie do rankingu dołożyłeś :keke: Tak to jest wprowadzić element rywalizacji, to teraz wszyscy będą to powtarzać :D

Odnośnik do komentarza
3 godziny temu, Reaper napisał:

Zrobiłem konkurs na to, kto najwięcej używa słowa "kurwa". Miałem kilku kandydatów do sprawdzenia: @Reaper, @Misiek, @Gabe, @Hawkeye, @krzysfiol, @BartuS, @Brudinho, @me_who (dość losowo dobrane). Oto wyniki:

  1. Hawkeye: 557 kurw!
  2. me_who: 531 kurw!
  3. Misiek: 275 kurw!
  4. Reaper: 208 kurw!
  5. Brudinho: 187 kurw!
  6. BartuS: 15 kurw!
  7. Gabe: 15 kurw!
  8. krzysfiol: 7 kurw!

Ale, ale! To jeszcze nie są ostateczne wyniki, bo nie sama liczba się liczy, ale natężenie kurwa na posta. W tej kategorii wyniki są następujące:

  1. Misiek: 15,11% kurwy na posta!
  2. Hawkeye: 7,34% kurwy na posta!
  3. Brudinho: 5,65% kurwy na posta!
  4. Reaper: 4,66% kurwy na posta!
  5. me_who: 3,34% kurwy na posta!
  6. BartuS: 0,73% kurwy na posta!
  7. krzysfiol: 0,51% kurwy na posta!
  8. Gabe: 0,33% kurwy na posta!

Gratulujemy najlepszym!

 

 

slabo mi poszlo :/ 

Odnośnik do komentarza

Ja kiedyś prosiłem o wyciągnięcie mi bazy danych forum, to bym porobił jakieś fajne statystyki, bo całkiem się jaram takimi rzeczami, ale nikt jakoś nie umiał :< Zresztą i tak SQL nie znam, więc ktoś musiałby mi już konkretne zestawienia przygotować, a ja bym tylko sobie tabelki przestawne porobił.

2 minuty temu, BartuS napisał:

 

 

slabo mi kurwa poszlo :/ 

fixed

Odnośnik do komentarza
6 godzin temu, schizzm napisał:

No tak, LiN jest zdominowany przede wszystkim przez IT i markrtingowcow. W sumie to mógłbym dla próby założyć konto na GL i zobaczyć czy ktoś by monitorowal emigranta ;). Na LiN nigdy nie dostałem oferty z Polski :-k, ale może dlatego że nie mam profilu w PL

 

No i? Ja też nie mam i dostaję 50/50.

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...