Skocz do zawartości

Wiosna wita Marynię opadami 538 cm śniegu


Reaper

Co Marynia na to?  

48 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minutes ago, ajerkoniak said:

O, Mannion! To ponoć talent niemały, pokażesz jak wygląda?

 

Fajny jest, ale boje się, że sobie nie poradzi w PM. W Championship bronił Kuszczak, ale chyba będę musiał kogoś kupić. Na razie jest ok ;) 

 

Spoiler

UiFJcg4.png

 

8 minutes ago, Lucas07 said:

@kolek23 o jak szanuję za Jurka Medeirosa :D 

 

Oba gole z Watfordem strzelił. Ogólnie to 4-4-2 na razie wygląda jak granie na kodach :D

 

8 minutes ago, ajerkoniak said:

A Cutrone to jakiś absurd. Jako AF ma u mnie 18(2) wystepów 21 bramek i 10 asyst O.o Już jest warto 32,5 mln euro...

 

Mogłem wypożyczyć, ale przespałem :sad: 

Odnośnik do komentarza

Barcelona jest jakaś jebnięta xd najpierw mi kupili Rodrigo, którego doprowadziłem do poziomu Boga (jak na jego standardy) za klauzulę czyli 45,5 baniek. Nie spodziewałem się. Pod koniec styczniowego okienka znowu mnie zszokowali płacąc 13,75 (klauzula) za cholernie przeciętnego Vezo, który też u mnie doszedł do kozackiej formy. W sumie patrząc po Gomesie i Paco to podrzucanie kukułczych jaj Katalończykom jest zaimplementowane w kod xd

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

to tak w świątecznym nastroju:

https://web.facebook.com/KrakowZPB/photos/a.274862805879260.73440.274112975954243/1836739129691612/?type=3&permPage=1

 

BTW, dzisiaj najbardziej rakowy dzień w internecie, będzie wysyp wchujśmiesznych żartów i wkręt :roll: 

 

Robię konkurs na najbardziej chujowy żart prima aprilisowy znaleziony w internecie, zachęcam do brania udziału!

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, me_who napisał:

Zawsze mozesz zacząć ;) 

Lacznie, w FM16, 17 i 18 rozgralem moze z 2h :/

 

Ja tylko stwierdzam, ze jak ktos tu przychodzi z zewnatrz i widzi ze w temacie o FM18 nie bylo posta od kilu dni, to prychnie smiechem i w zyciu nie pomysli ze to bylo pierwsze i najwazniejsze forum o CM/FM.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
28 minutes ago, Man_iac said:

4-4-2 to w ogóle w tej części jakaś cziterska taktyka :D Odkąd zacząłem nią grać to wyniki są nieziemskie. 

 

:D po 4 kolejkach 7 punktów i znakomite wyniki, oprócz wpierdolu od Chelsea :D 

 

1 hour ago, Lucas07 said:

Ja zaraz poszukam czy na telefonie uda się obejrzeć gdzieś mecz Novy z nocy, bo zaraz wszyscy do kościoła to akurat obejrzałbym :-k 

 

Miałem nie oglądać, ale nic mi nie zaspojlerowało wyniku, więc zaraz włączam.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, kolek23 napisał:

 

:D po 4 kolejkach 7 punktów i znakomite wyniki, oprócz wpierdolu od Chelsea :D 

No ja 4-4-2 grałem Widzewem. W sumie ze stosunkowo niewielką liczbą transferów 3 awanse w 3 lata. Teraz gram Boltonem i niby główny kandydat do spadku, a trzymam się dzielnie na miejscach barażowych :D

Odnośnik do komentarza
  • Dudek zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...