Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Kamtek napisał:

Nie. Ludzie jeżdżą jak pizdy, narzekając jak zwykle, jak to zima zaskoczyła drogowców, a sami zachowując się na drodze jak banda samochodowych klaunów. Nie potrafisz, nie lubisz, nie chceaz jeździć w takich warunkach? Siedź na dupsku w domu albo korzystaj z taksówek/komunikacji zbiorowej. 

Jak bym mógł to bym dał milion plusów. Zamiast jakichś posranych jazd po łuku to się powinno na egzaminie jeździć w zimowych warunkach. Jedziesz 5 km/h, a spokojnie można jechać więcej, ujebałeś, bo jesteś jebanym zawalidrogą :) Szkoda, że nie do zrealizowania ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ej, Wasze mamy, czy ktokolwiek Was budził jak byliście mali, też kłamały na temat aktualnej godziny? Miałem do szkoły na 8, więc trzeba było wstać najpóźniej 7:30, żeby się wykąpać i coś szybko zjeść i pójść do podbazy (miałem minutę z domu do niej). No i mama mnie budziła: "Wstawaj, już wpół do ósmej!" No i ja spanikowany wstawałem, patrzyłem na zegarek, a tam 7:15 :sad:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...