Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Vami napisał:

Po co pobierać muzę, jak jest Spotify? Jestem tak zakochany w spotifaju że wręcz bojkotuję artystów, których tam nie ma.

Wroćiłem do odtwarzania muzyki z irivera, gdy jestem mobilny, który jakością i dostarczanymi wrażeniami zjada Spotify w telefonie. Życie :).

Spotify teraz używam tylko w domu.

Odnośnik do komentarza
10 minut temu, Vami napisał:

Po co pobierać muzę, jak jest Spotify? Jestem tak zakochany w spotifaju że wręcz bojkotuję artystów, których tam nie ma.

Po to, że chciałem sobie jeden numer ustawić jako dzwonek w telefonie. Do słuchania używam Spotify

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Tak, mam najwyższą jakość i premium. Jednak urządzenie stworzone tylko i wyłącznie do słuchania muzyki daje inny rezultat niż telefon. Różnica jest przeogromna. Początkowo myślałem, że to wina świeżo zakupionych słuchawek (jeden z dokanałowych modeli sennheiserów), ale przeskok z telefonu na odtwarzacz mp3 był gigantyczny i tu nie chodzi o jakieś detale dźwiękowe, a ogólne wrażenia, głębia, słyszalność poszczególnych elementów. Moja żona też to potwierdziła, zresztą jak początkowo słuchała ze wspominanych słuchawek na telefonie, to stwierdziła, że są popsute i powinienem je zwrócić na Amazonie. Po podpięcu do mptrójki od razu zmieniła zdanie ;) 

 

Oczywiście może też to być wina telefonu, aczkolwiek np. z nausznymi Kossami sprawował się dobrze. Wymiękł przy dokanałowcach.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Kinas napisał:

odrapane, brudne ściany, sypiący się tynk, pewnie śmierdząca brama, "graffiti" i dykta w oknach - to musi być Polska

 

To jest takie miejsce oddalone gdzieś z 500 metrów od dworca głównego we Wrocławiu. Jak to zalało w 97. roku tak stoi do dzisiaj :|

 

Przypomnieliście, że nadszedł ten moment, żeby rozejrzeć się za słuchawkami nausznymi...

Odnośnik do komentarza
21 minut temu, schizzm napisał:

Tak, mam najwyższą jakość i premium. Jednak urządzenie stworzone tylko i wyłącznie do słuchania muzyki daje inny rezultat niż telefon. Różnica jest przeogromna. Początkowo myślałem, że to wina świeżo zakupionych słuchawek (jeden z dokanałowych modeli sennheiserów), ale przeskok z telefonu na odtwarzacz mp3 był gigantyczny i tu nie chodzi o jakieś detale dźwiękowe, a ogólne wrażenia, głębia, słyszalność poszczególnych elementów. Moja żona też to potwierdziła, zresztą jak początkowo słuchała ze wspominanych słuchawek na telefonie, to stwierdziła, że są popsute i powinienem je zwrócić na Amazonie. Po podpięcu do mptrójki od razu zmieniła zdanie ;) 

 

Oczywiście może też to być wina telefonu, aczkolwiek np. z nausznymi Kossami sprawował się dobrze. Wymiękł przy dokanałowcach.

Mój ziomek audiofil to nosi ze sobą DAC-a i tylko przez niego słucha muzyki z telefonu czy nawet empetrójki.

 

Dodatkowo jeszcze warto wypróbować Tidala, nie ma chyba gorszej biblioteki, a jakość nieporównywalna - to info od drugiego kumpla audiofila, ten akurat ma w domu zestaw grający za ponad 30k zł ;) Gdy składał mi mój zestaw to nazwał go najbardziej budżetowym zestawem audiofilskim, wydałem 1500 zł :kekeke: 

 

Mój labrador <3 Żona jadła sajgonki i połowa jednej jej spadła na ziemię, centralnie pod pysk leżącego na dywanie labradora. Nawet nie próbował po nią sięgnąć <3 Upewniłem się, że nie jest gorąca, wrzuciłem do miski i stamtąd dopiero zjadł na komendę "jeść" :) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, kuab napisał:

Właśnie, to polskie forum i piszmy po polsku

W publikacjach językoznawczych ślůnsko godkauznawana jest za dialekt języka polskiego. Tak więc otrzymujesz ostrzeżenie za wypowiadanie się na tematy, w których nie masz pojęcia.A może wolisz sobie odpocząć od Forum przez miesiąc?

  • Lubię! 5
  • Haha 2
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...