Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

"Hindus Daler Mehndi zasłynął wśród szerszej publiczności hitem „Tunak Tunak Tun”, na którym on i jego sklonowane alter ego bujają się w rytm skocznej hinduskiej piosenki na tle efektów specjalnych, które tworzył chyba ten sam gość co w „Kiepskich”. Teraz Mehndi będzie mógł potańczyć co najwyżej w więzieniu. Piosenkarz został skazany na 2 lata za przemyt imigrantów do USA oraz oszustwa na terenie Indii. Najwidoczniej Mehndi nie mógł wyżyć z muzyki, mimo że jego debiutancki album z 1998 roku sprzedał się w 20 milionach egzemplarzy, i gwiazdor potrzebował dorobić."

:o

  • Lubię! 1
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Masz 3360 efektywnego DPI (sens x dpi), najlepiej jakbyś zleciał do jakichś 1500 eDPI, czyli jakiś sens 1,9 coś takiego. To i tak jest w miarę szybki sens, ale już pozwalający na docelowanie. Na początku będzie masakra, ale potem powinieneś zauważyć profity. ;) 

Odnośnik do komentarza
13 godzin temu, wojt3k napisał:


Z tego okresu takim punktem odniesienia w tej okolicy był pewnie dom handlowy Klimczokemoji6.png

Co do węgla - jest w mieście problem ze smogiem, jak w wielu innych miastach o takim położeniu geograficznym. Jako osoba o problemach z płucami zabrzmię niewiarygodnie, ale i tak jest chyba lepiej niż kiedyś. Na wsi gdzie mieszkam to 15 lat temu sąsiad autentycznie palił w piecu oponami.

generalnie problem jest nie tyle ze smogiem, co z mindsetem ludzi; moi rodzice mieszkaja na wsi, a czasem nie da sie tam wytrzymac, bo jeden sasiad jest stolarzem i pali sklejkami, w ktorych pewnie 50% zawartosci to jakies kleje i fabry, a inny sasiad z racji tego nie pracuje w piekarni, to pali...  czerstwym chlebem (WTF?)

 

czolem!

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, lad napisał:

Możliwe, ale nie spodziewałem się ze to będzie aż taka różnica.

Taka dopłata może być spowodowana tym że Twoje łączne dochody przekroczyły 85 tys zł - nadwyżka ponad te kwotę jest opodatkowana stawką 32% a płatnicy pobierali Ci zaliczkę 18%

Odnośnik do komentarza

Dobry

 

Czy ktoś byłby zainteresowany cyklem postów w tekstowej lub muzyce o płytach, które ukształtowały mnie muzycznie (choć niekoniecznie są dziś moimi ulubionymi)?

Nawet jeśli nie (bo w sumie dlaczego),  to napiszcie, że tak, bo od pewnego czasu zbieram się do zrobienia takiego zestawienia i potrzebuje dodatkowych bodźców.  ;)

  • Lubię! 9
  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
4 minutes ago, schizzm said:

Dobry

 

Czy ktoś byłby zainteresowany cyklem postów w tekstowej lub muzyce o płytach, które ukształtowały mnie muzycznie (choć niekoniecznie są dziś moimi ulubionymi)?

Nawet jeśli nie (bo w sumie dlaczego),  to napiszcie, że tak, bo od pewnego czasu zbieram się do zrobienia takiego zestawienia i potrzebuje dodatkowych bodźców.  ;)

 

Tak!

 

Dobry ;)

Odnośnik do komentarza
11 minut temu, schizzm napisał:

Dobry

 

Czy ktoś byłby zainteresowany cyklem postów w tekstowej lub muzyce o płytach, które ukształtowały mnie muzycznie (choć niekoniecznie są dziś moimi ulubionymi)?

Nawet jeśli nie (bo w sumie dlaczego),  to napiszcie, że tak, bo od pewnego czasu zbieram się do zrobienia takiego zestawienia i potrzebuje dodatkowych bodźców.  ;)

A będzie Ich Troje? Nawet jeśli nie, to pisz i tak! A potem coś takiego o filmach!

Odnośnik do komentarza

Dzięki. Mam ostatni okropna pustkę jeśli chodzi o pisanie swoich rzeczy. Kompletny brak weny i chęci,  i ciężko mi się do tego zmobilizować w wolnym czasie (czesc mózgu chce, ale wygrywa przeciwna strona mówiąca pierdol to, strac czas na coś innego ;)) 

Ich Troje nie, ale moze będzie Stachursky że swoją legendarna płyta (pozdro dla @meyde, który akurat wczoraj o niej pisał :)). Znajdzie się za to miejsce na filozoficzny etos black metalu czy jak to tam było ;)

 

Filmy, może kiedyś, tutaj miałbym większy problem z wyborem :-k

  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza

Z okazji dnia wiosny otworzyłem dziś sezon rowerowy :jupi: Nawet poszedłem dalej i wpakowałem się z rowerem w pociąg. Różnicy wielkiej nie ma, pieszo idę z 12 minut, z rowerem (zanim się wydostałem ze stacji) zajęło mi to koło 9 minut :-k 

 

Poza tym stwierdziłem, że to ze mną był problem, a nie ze starym rowerem, na nowym tak samo nie mam kondycji :keke: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Teraz, jmk napisał:

A disco polo?

 

Mnie kształtował bardziej eurodens :muza: (który grali w Disco Relax)

 

Nawet w czasach mojej muzycznej młodości disco polo to był obciach, tym wysokim odpowiednikiem polskiej muzyki tanecznej był power dance. Jeszcze w latach 80 słuchanie muzyki tzw chodnikowej było całkiem ok (Top One!), później renoma disco polo pikowała w dół.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, schizzm napisał:

ale moze będzie Stachursky że swoją legendarna płyta (pozdro dla @meyde, który akurat wczoraj o niej pisał :)).

 

Chciałem zauważyć, że w przyszłym roku możemy się spodziewać kolejnego przebłysku geniuszu Stachursky'ego, bo w 2009 było Dosko, a w 1999 to arcydzieło:

 

Czekam na Stachursky'ego niczym na Daft Punk w 2017 :sad: 

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...