Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, złapałem zajawkę na grę w Anglii w FM (początkowo planowałem Włochy i catenaccio, ale to jeszcze poczeka), bo oglądam sobie Match of the 70's.

 

Będą Wyspiarze, 442 i ofensywny futbol na tak a'la Cloughie, Don Revie i Shankly :matrix:

 

Tylko tera klub wybrać. Na pewno niższa liga, bo tak wielcy menedżerowie tamtych lat budowali kluby. Co tam zostało wolnego?

Odnośnik do komentarza

W Championship:

Aston Villa (meh, trochę za mocni)

Birmingham

Bolton

Derby

Ipswich

Nottingham Forest

Preston (chyba mój główny bet)

Sheffield Wednesday

 

L1:

Bradford

Bristol Rovers

Charlton (Londyn trochę chuj)

Oldham

Portsmouth (ale oni to mi się kojarzą z Odrą Wodzisław)

 

L2:

Grimsby

Luton

Port Vale

 

@Kowalinho - no po Evertonie nikim nie grałem, więc nie jest tak źle chyba.

Odnośnik do komentarza

Od 06.04 (o ile dobrze pamiętam) do kin Helios na Broendby :) Fajny reportaż o meczu Widzewa, aczkolwiek chujowy montaż. Dzisiaj fajna premiera, dobrze było zobaczyć swoich idoli z dzieciństwa :) Dobra mowa Bońka do obecnych piłkarzy

 

29388755_2104720069554452_21800696421841

Odnośnik do komentarza

jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak zmusić tych bezmózgów żeby nie oddawali strzałów w bandy z 25 metra? nie wiem czy ta wersja fma tak ma, czy to kwestia mocarnego środka pola brlek, mitrović, russotto, ale podania w pole karne + rzadziej strzelaj powoduje, że szajba im uderza jeszcze mocniej i jestem boleśnie trollowany co spotkanie przez własnych grajków.

 

gram czymś takim póki co, szedłem równo po mistrzostwo, to 1:4 z legią, 0:4 z lechem i bajo.

]6a83701a5b94f.jpg

 

ps wyższe tempo dorzuciłem teraz, bo chciałem tikitakę jak lech, hehe, ale skończyło się glikitaką w wykonaniu sympatycznego bośniaka, arsenicia.

wysoki do nieba a głupi jak trzeba.

@lad bądź kolegą, za taudula

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Monti napisał:

jest ktoś w stanie mi powiedzieć jak zmusić tych bezmózgów żeby nie oddawali strzałów w bandy z 25 metra? nie wiem czy ta wersja fma tak ma, czy to kwestia mocarnego środka pola brlek, mitrović, russotto, ale podania w pole karne + rzadziej strzelaj powoduje, że szajba im uderza jeszcze mocniej i jestem boleśnie trollowany co spotkanie przez własnych grajków.

 

gram czymś takim póki co, szedłem równo po mistrzostwo, to 1:4 z legią, 0:4 z lechem i bajo.

]6a83701a5b94f.jpg

 

ps wyższe tempo dorzuciłem teraz, bo chciałem tikitakę jak lech, hehe, ale skończyło się glikitaką w wykonaniu sympatycznego bośniaka, arsenicia.

wysoki do nieba a głupi jak trzeba.

@lad bądź kolegą, za taudula

Zacząłbym od tego, że kontrola to agresywny styl gry oparty na szybkim tempie, a Ty jeszcze je podkręciłeś - nic dziwnego, ze Twoi grajkowie głupieją bo każesz im coś zrobić bardzo szybko, a w pobliżu bramki najprostsze to oddać strzał.

 

No i przy płynnym stylu twoi zawodnicy maja zwiekszona swobodę, wiec często improwizują olewając twoje polecenia.

Odnośnik do komentarza
39 minut temu, Brudinho napisał:

@Reaper revolut okazał się mało trafionym pomysłem na Iran...podobno według miejscowych nie działa ani Visa ani MasterCard.. xD szkoda że trochę kasy tam wrzuciłem ;p

Po co było się spieszyć, Revoluta się doładowuje w kilka sekund, byle by tylko wifi było ;) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...