Skocz do zawartości

Bilans Maryni z drużyną X to 5-3-7


Reaper

Z jaką drużyną Marynia ma taki bilans?  

44 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, kolek23 napisał:

No miło :) Gdzie pracujesz?

 

Ja muszę spytać UEFY, czy mi bilety sprzedadzą, jak zwykły szaraczek :P

 

U buka :) Chociaż w tym roku raczej czeka mnie LE, i to też takie 50/50. Najwyżej pojadę na własny rachunek.

Na LM byłem w poprzednim roku.

Odnośnik do komentarza

Ja czasami się zapomnę i też coś odpiszę w jakiejś dyskusji na dziwnych grupach, a później żałuję. Wczoraj skomentowałem post o zostawiania dziecka w aucie na grupie tatusiów i już nagonka :roll: Lepiej olać i pójść dalej, zbyt dużo dziwnych ludzi ma dostęp do internetu.

Odnośnik do komentarza

Podejście do włoskiej pizzy bez włoskiego pieca opalanego drewnem numer 1423546538963489572834 dzisiaj. Tym razem na drożdżach Danstar Nottingham uwodnionych w 38 stopniach. Ciasto zagniatane ręcznie 10 minut. Będzie rosło co najmniej 2 godziny.

52 minuty temu, Hajd napisał:

Poczytałem trochę i popisałem na grupie Święte krowy warszawskie, chyba już wiem co miał na myśli Nietzsche pisząc o spoglądaniu w otchłań

Od lat powtarzam, że ruchy miejskie (antysamochodowe de facto) to największa esencja spierdolenia. Mentalność Marksa, Marcuse`a i partii Razem w jednym. Obok taksówkarzy i kurierów pierwsi do wywieszenia w Dniu Sznura.

Odnośnik do komentarza

Jak mnie wkurwiają ludzie, którzy dzwonią z pretensjami, a nie przeczytali maila.

Napisałem, że do wymiany opon nie kwalifikuje się tam z 15 aut w naszej flocie i nie będą uwzględnione w tabelce. Wyszczególniłem które, z podziałem na oddziały, podałem użytkowników. W następnej linijce podałem wyboldowany link do firmy, która nam ogarnia wymianę opon i poprosiłem, żeby sobie zajrzeli na mapę/listę i wybrali warsztat, który odpowiada. Do wszystkiego dołączyłem super piękną tabelkę w excelu, gdzie są podzieleni kierowcy na oddziały, na warsztaty do jakich byli dopisani w poprzednich sezonach itp.

Pierwszy dzban dzwoni - ale u mnie nie ma wszystkich pracowników hurr tabela zła durr / A czytałeś maila? / Nie, a co?

Drugi - no ja proszę o zmianę warsztatu, bo w innej firmie zmieniałem 10 lat i było super / A sprawdziłeś czy współpracuje z firmą, która nam ogarnia opony? /  A to mamy jakąś firmę? :picard:

Ale plus, że przynajmniej odebrali.

  • Lubię! 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...