Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, Feanor napisał:

Kurde, dziś derby, a ja nadal bez tv w celi klauzurowej :sad::sad:

 

Ja we wspomnianej izolatce miałem najdroższe pay per view w życiu ;) Leżałem sam, a TV dziennie 6 zł, przeleżałem całe mistrzostwa świata i obejrzałem wszystkie mecze ;) Wyszło na bank ponad 150zł/miech.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam swoje QotS i te porażki z AI Celtikiem ;) Tego murzyna wbiegającego zza boiska i wychodzącego sam na sam i strzelającego gola nigdy nie zapomnę...

 

me_who, z perspektywy czasu tak :D Żarełko pod nos (mało i średnie, ale zawsze), nikt nie przeszkadza, tylko Ty i mecze... ale wtedy tak tego nie pojmowałem i jednak byłem bez stałej pracy to mocno bolało 150 zł ;)

 

Siostra była dziś u lekarza (dyżur) i stwierdził grypę i... nie dał L4, kazał iść w pon. do rodzinnej. Tak kurwa się tworzy epidemia.

 

 

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Meler napisał:

Serio oglądasz Draft Day znowu? 

 

To jest mój największy guilty pleasure, ten film jest tak głupi a za razem taki "oglądalny" 

No kruci, ta finalna wymiana to jest tak zajebista, że koniec. Nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, ale jest osom. Do tego w przeciwieństwie do Any Given Sunday postarali się o licencję NFL.

 

A największe guilty pleasure to nadal Uciekinier i Żołnierze kosmosu.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, lad napisał:

Kurłaaaa, Sammy Lee i Walsh chcą ponad bańkę za rozwiązanie kontraktu. No ni chuja, mam dosyć marnotrawienia pieniędzy przez Everton. Będę musiał się z nimi pomęczyć.

na listę i proponuj klubom, w końcu jak któryś raz mówię, że nie zgłoszę do składu to sami szukają sobie klubów i często udaje się pogonić

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...