Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ostatnio znowu nawrót do starych gier. Ogrywam teraz dodatek yuri's revenge do Red Alert 2 i taka rzecz przyszła mi na myśl, że kiedyś, jak się robiło dodatki do gier, to z reguły miały one o wiele wyższy poziom trudnosci niż podstawowa gra. Red Alert nie jest tu wyjątkiem. Dzisiaj czegoś takiego już nie ma :-k
Moja ulubiona gra z serii C&C. Kirov reporting!
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Ernie Souchak napisał:
25 minut temu, schizzm napisał:
Mam ostatnio znowu nawrót do starych gier. Ogrywam teraz dodatek yuri's revenge do Red Alert 2 i taka rzecz przyszła mi na myśl, że kiedyś, jak się robiło dodatki do gier, to z reguły miały one o wiele wyższy poziom trudnosci niż podstawowa gra. Red Alert nie jest tu wyjątkiem. Dzisiaj czegoś takiego już nie ma :-k

Moja ulubiona gra z serii C&C. Kirov reporting!

Szkoda, że kampanii pojawiają się tylko w dwóch ostatnich misjach :/. Nigdy nie grałem podstawowej serii C&C,, zdecydowanie będę musiał nadrobić. Miałem styczność tylko z RA1 i RA2. Tego pierwszego stawiam trochę wyżej, bardziej podobały mi się te bardziej "klasyczne" uzbrojenia i technologie.

Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Misiek napisał:

poka skład

Taki

 

Trochę żałuję, że tym razem nie potrafiłem ściągnąć McIntosha. Kędziorę sobie odpuściłem.

Z tego składu musi zniknąć Manolas jeszcze.

Co pozmieniałem? Odblokowałem HurriKane'a (nie wiem jak trafił do Liverpoolu, bo gra nie zapisuje historii :sad: ), dałem szansę Javi Torresowi (niestety jak chcę go wykupić to Barcelona akceptuje tylko klauzulę - 71M). Idealnie się też zestawiła pomoc Henedrson (b2b) i co ciekawe Allen jako wysunięty rozgrywający xD W obronie mam różne ustawienia, ale jak jest Kompany, to jest spokój. Butland nietykalny w bramce, Mignolet dogadany do końca roku, kupiłem "na zapas" Roescha.

Z moich transferów tutaj to są wspomniany Roesch, Carles Perez (jakieś 7M z Barcelony), Rashford z Hull (ale nie miał okazji zgarać), Ivan Tatic z Celty (ekwiwalent McIntosha) i Keith Klug, którego ściągnąłem z wypożyczenia z Huddersfield, bo jest bardzo into odgrywający, a tak gra Kane.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza

Ja stawiam raczej hobbystycznie i za małe stawki, ale fakt ostatnio też wchodzi ;)

 

Założyłem konto w betsafe dla bonusu, wpłaciłem 20 zł, zrobiłem z tego 60 zika i 50 wypłaciłem, teraz z dyszki miałem 40 kilka, postawiłem na Chelsea na jutro całość, jak wygram to następne 50 zł do wypłaty, a za bonus zagrałem na Pogoń na jutro :D

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, me_who napisał:

Taki

 

Trochę żałuję, że tym razem nie potrafiłem ściągnąć McIntosha. Kędziorę sobie odpuściłem.

Z tego składu musi zniknąć Manolas jeszcze.

Co pozmieniałem? Odblokowałem HurriKane'a (nie wiem jak trafił do Liverpoolu, bo gra nie zapisuje historii :sad: ), dałem szansę Javi Torresowi (niestety jak chcę go wykupić to Barcelona akceptuje tylko klauzulę - 71M). Idealnie się też zestawiła pomoc Henedrson (b2b) i co ciekawe Allen jako wysunięty rozgrywający xD W obronie mam różne ustawienia, ale jak jest Kompany, to jest spokój. Butland nietykalny w bramce, Mignolet dogadany do końca roku, kupiłem "na zapas" Roescha.

Z moich transferów tutaj to są wspomniany Roesch, Carles Perez (jakieś 7M z Barcelony), Rashford z Hull (ale nie miał okazji zgarać), Ivan Tatic z Celty (ekwiwalent McIntosha) i Keith Klug, którego ściągnąłem z wypożyczenia z Huddersfield, bo jest bardzo into odgrywający, a tak gra Kane.

Jak Ci Dimarco gra? W starszych FMach nieźle wymiatał, w 18 jest cieniutki coś

Odnośnik do komentarza

No Dimarco krul lewy pomotzy.

 

Tymczasem 0-3 na Stamford i to by było na tyle w kwestii FA Cup.

Co ciekawe fatalnie zagrała moja obrona, a dzień wcześniej do Valencii odszedł Manolas. I jestem pewien, że gdzieś tam liverpoolski DT powiedział "AND HE'S SELLIN DEFENDERS".

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...