Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Man_iac napisał:

SZkopuł w tym, że jak jest tak duzo części to pewnie nie liczą ich przy zwracaniu. A jezeli nie liczą to może się okazać że zestaw wybrakowany i tylko czas zmarnujesz a koparka z tego nie wyjdzie.

No właśnie tu jest troszkę haczyk, bo trzeba wpłacić kaucję zwrotną 50% wartości zestawu i jak brakuje jakiś części, to mogą potrącać sobie z niej wg cennika Lego. A jak udowodnisz, że ci przysłali bez danego elementu?

No i trzeba oddać posortowane do woreczków. 2500 części sortować? Nie sondze.

Odnośnik do komentarza
16 minut temu, me_who napisał:

No właśnie tu jest troszkę haczyk, bo trzeba wpłacić kaucję zwrotną 50% wartości zestawu i jak brakuje jakiś części, to mogą potrącać sobie z niej wg cennika Lego. A jak udowodnisz, że ci przysłali bez danego elementu?

No i trzeba oddać posortowane do woreczków. 2500 części sortować? Nie sondze.

Dlatego bitewniaki! :)

Odnośnik do komentarza

Kurwa, jak niektórzy pierdolą coś o Azji, to siedzę cicho, niech sobie pierdolą, ale co kurwa ja mam wspólnego z tym, że w Mińsku Mazowieckim będzie cerkiew? Bo w Białymstoku są cerkwie? No są. Ale tak się składa, że w Szczecinie też. No chyba, że tak tam wyglądają galerie handlowe...

 

DSC_09592014-02-25-13-33_crp.jpg

  • Haha 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza
11 minut temu, me_who napisał:

Nie miałbym z kim grać, a i z malowaniem elementów u mnie bardzo słabo.

 

Nie trzeba przecież grać. Złożysz to, pomalujesz (łatwiejsze niż Ci się zdaje) postawisz i będziesz mógł dumnie patrzyć na najdoskonalsze militarne dzieło ludzkości (or somfin) budząc w sobie pewność siebie i poczucie wewnętrznej siły. Nie tak jak ta lego-mandala, którą będziesz musiał potem rozebrać ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

Już kiedyś sklejałem modele różnego rodzaju i się poddałem jak poległem nawet na okręcie podwodnym :sad:

Ale, że podwodny to nie znaczy, że musiałeś go w wannie pod wodą składać ;) Wtedy faktycznie trudniej pewnie, bo kleić się nie chce ;)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...