Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

23 minuty temu, FYM napisał:

 

Pewnie, że śmieliśmy się, bo pisałeś o tych -20 w kontekście Szczecina :P

 

Wczoraj było minus 17 rano...

 

2 minuty temu, Gabe napisał:

 

Śmialiśmy się, bo czytałeś gdzieś tam, że mrozy idą skądś tam

 

No i przyszły :D

 

 

Odnośnik do komentarza
13 minut temu, krzysfiol napisał:

Na Twoim miejscu bym zwrócił i kupił w oficjalnym sklepie.

Już zamówiłem i wysłałem maila o zwrot z pokryciem kosztów kuriera zwrotnego za towar niezgodny ze zdjęciami ;) 

2 minuty temu, Man_iac napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem idei ubierania się w reklamy. Jak mam nosić czyjąś reklamę to niech oni mi płacą a nie odwrotnie. To samo dotyczy koszulek klubowych z logo sponsorów, ale też innych ubrań z wyrażnym oznaczeniem marki.

Ja pierdolę, ale ty jesteś dziwny.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, Man_iac napisał:

Ja w ogóle nie rozumiem idei ubierania się w reklamy. Jak mam nosić czyjąś reklamę to niech oni mi płacą a nie odwrotnie. To samo dotyczy koszulek klubowych z logo sponsorów, ale też innych ubrań z wyrażnym oznaczeniem marki.

 

xD tak kurwa, chodzi o reklamy. Rozumiem, ze kupujesz ciuchy bez logo, a jak z to zdzierasz?

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Pulek napisał:

co jest nie tak z tą koszulką? bo nie kumam chyba :/

no koszulki piłkarskie są takie całe gładkie, prawda? 

 

a ta jest z takiej jakby siateczki (choć oczywiście bez dziur), przypomina to materiał jak znaczniki na hali.

 

i już sam nie wiem, bo odpisali:

Dzień dobry Panie Macieju,

rozumiemy, że nie wszystko mogło być zgodne z oczekiwaniami, lecz zapewniamy, że koszulki na Golden Five i w Sklepie ESL są identyczne. W chwili obecnej trwają przygotowania do weekendu Intel Extreme Masters - towary można sprawdzić osobiście podczas imprezy zarówno w naszym punkcie jak i w punkcie G5. 

Powyższe wynika z faktu, że nie sprzedajemy koszulek od nieautoryzowanych dystrybutorów i ich jakość nigdy nie odbiega od oryginału. 

Oczywiście możemy przyjąć reklamację (w zakresie określonym przez zasady zwrotu), ale nie uważamy, jakobyśmy wprowadzili Pana w błąd. Prosimy postąpić zgodnie z procedurą zwrotu odsyłając koszulkę na adres podany na stronie. 

 

Ale skoro już zamówiłem z GoldenFive, to poczekam co oni przyślą, bo może się okaże, że to samo i się zdziwię :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
12 minut temu, ajerkoniak napisał:

 

xD tak kurwa, chodzi o reklamy. Rozumiem, ze kupujesz ciuchy bez logo, a jak z to zdzierasz?

Owszem - raczej nie noszę ubrań z logo. No ale jeszcze jakieś małe jestem w stanie zaakceptować - jak jest wielkie logo na środku to już nie.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Pulek napisał:

mam pytanie - skąd czerpiecie w tej chwili informacje piłkarskie? nie chodzi mi tylko i wyłącznie o newsy, ale też różne ciekawostki, wywiady, te sprawy? może jakieś grupy na fb? może jakieś kanały na YT?

Anglia Transfery na FB, kiedyś mi się wyświetliło, że lad polubił coś u nich. 

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...