Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

18 godzin temu, schizzm napisał:

opensubtitles.org

Niestety nie mają do The Death of Stalin jeszcze (?). Są w hinduskim, bułgarskim, słowackim, czeskim, a polaków widać ma nie śmieszyć ;) Ale thx.

 

Ale mnie kolano nakurwia :| Ale nocne jazdy motzne!

Odnośnik do komentarza

Congratulations! The FIFA World Cup Ticketing Centre (“FWCTC”) is delighted to inform you that the Tickets shown below have been allocated to you during the Random Selection Draw Period of Sales Phase (2) based on your Ticket Application.

 

Hmmm, chyba wylosowałem bilet na mecz Polska-Senegal. Ktoś z foruma się wybiera na mistrzostwa do Rosji? Bo problem jest taki, ze nie mam z kim jechać, nikogo nie pytałem czy jedzie, tak sobie złożyłem aplikacje i nie sądziłem, że mnie wylosują :D

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, Mauro napisał:

Congratulations! The FIFA World Cup Ticketing Centre (“FWCTC”) is delighted to inform you that the Tickets shown below have been allocated to you during the Random Selection Draw Period of Sales Phase (2) based on your Ticket Application.

 

Hmmm, chyba wylosowałem bilet na mecz Polska-Senegal. Ktoś z foruma się wybiera na mistrzostwa do Rosji? Bo problem jest taki, ze nie mam z kim jechać, nikogo nie pytałem czy jedzie, tak sobie złożyłem aplikacje i nie sądziłem, że mnie wylosują :D

Mój kumpel Hindus trafił bilety na ten sam mecz :kekeke: 

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, Mauro napisał:

A on jako kibic Senegalu? ;)

To polski patriota. Gdy poznałem go pierwszego dnia szkoły w Norwegii, to podszedł do mnie, uścisnął dłoń i z mocnym akcentem powiedział

 

POLISZ MOIE KUDLATE YAYA, SUKA DO LASKI

 

no i tak zaczęła się piękna przyjaźń, nawet na moje wesele przyleciał z San Francisco ;) 

  • Lubię! 5
  • Haha 1
  • Uwielbiam 1
Odnośnik do komentarza
12 minut temu, Meler napisał:

W ogóle nie zrozumiałem przesłania tego pierwszego odcinka, chyba za głupi jestem :) 

Pierwszy odcinek chyba miał być przede wszystkim shockerem i przyciągnąć absurdalnym pomysłem. Następne już trochę bardziej podchodzą problemowo do technologii (chociaż jak się okazuje trochę na jedno kopyto)

Odnośnik do komentarza

czolem!

 

wczoraj bylka walka ze skrecaniem szafek :keke: ale czesciowo wygrana, szafka juz prawie gotowa, dzis skoncze i wezme sie za druga

dobrze, ze w miedzyczasie zadzwonila kolezanka i wisiala mi na glosniku godzine czasu, to przynajmniej moglem rozproszyc uwage i nie kierowac jej w calosci na ch***owa instrukcje :P

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Fenomen napisał:

czolem!

 

wczoraj bylka walka ze skrecaniem szafek :keke: ale czesciowo wygrana, szafka juz prawie gotowa, dzis skoncze i wezme sie za druga

dobrze, ze w miedzyczasie zadzwonila kolezanka i wisiala mi na glosniku godzine czasu, to przynajmniej moglem rozproszyc uwage i nie kierowac jej w calosci na ch***owa instrukcje :P

A moze instrukcja nie byłaby chujowa jakbyś skierował na nią uwage? :D Tak też czasem bywa :D 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...