Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

35 minut temu, me_who napisał:

Uściślając:

św. Fermin - byki - Pampeluna (Nawarra)

bez protekcji - pomidory - Bunol (Walencja)

jakaś włoska szyszka - pomarańcze - Ivrea (Włochy)

Oni mają w głowie coś z tym obrzucaniem się. Pod Barcelona, w mieście Villanova, z okazji karnawalu istnieje tradycja, że na głównym placu miasta wydzielane są dwie drużyny, które obrzucają się bezami (ciastkami). Oczywiście całość z czasem wyewoluowala i teraz rzuca się też czymś co ma bitą śmietanę, smaruje się przeciwników pianka do golenia, czy po prostu rzuca cukierkami ;)

Odnośnik do komentarza

Mnie z filmów wojennych bardzo podobały się gruzińsko-estońskie Mandarynki , dostały nominację do Oscara parę lat temu. Przede wszystkim dlatego, że nie było tam tego chujowego amerykańskiego patosu rodem z Szeregowca Ryana. No i jeszcze francuska staroć "Towarzysze Broni" z lat 30tych, polecana tutaj przez schizzma. Ale to już zupełnie innego rodzaju kino, choćby przez czasy, technikę itd.

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, kuab napisał:

Mnie z filmów wojennych bardzo podobały się gruzińsko-estońskie Mandarynki , dostały nominację do Oscara parę lat temu. Przede wszystkim dlatego, że nie było tam tego chujowego amerykańskiego patosu rodem z Szeregowca Ryana. No i jeszcze francuska staroć "Towarzysze Broni" z lat 30tych, polecana tutaj przez schizzma. Ale to już zupełnie innego rodzaju kino, choćby przez czasy, technikę itd.

eeeej no, patos w Ryanie jest imo bardzo fajnie usadowiony "Spraw by było warto" czy co tam Hanks mówi na końcu. Jak na film, który na nowo zdefiniował hollywoodzkie kino wojenne, to naprawdę niewiele.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, me_who napisał:

@schizzm to w prawym górnym rogu nie znam, ale reszta to są zdjęcia jednej kamienicy po pożarze.

 

Ale jak na Wlkp to jesteśmy słabym miastem :sad: 

 

Przejedź się do Piły, potem narzekaj. 

Piła jest undisputed jeśli chodzi o brzydotę. Więcej niż brzydotę: Nijaką Brzydotę. 

Teraz, ajerkoniak napisał:

Ano Ryan imo bardzo zgrabny patos ma. Gladiator przeciągnął zakończenie, ale zęby imo nie bolą.

 

Mnie bolą w momencie mowy siostry Kommodusa i krótko po niej. 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, lad napisał:

Ja w końcu znalazłem remedium na brak goli z linii pomocy. Od momentu korekty, mój wonderkid z Kolumbii strzelił 8 bramek.

U mnie remedium okazało się kupienie dwóch ofensywnych zawodników ;)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...