Skocz do zawartości

Marynia zdobywa 536 medal na Igrzyskach w Korei Północnej


Reaper

W jakiej dyscyplinie Marynia ma najwięcej medali?  

40 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

No wlasnie widze, bo z kilkunastu nickow w moim poscie odniosles sie tylko do tego okolopodlaskiego :kekeke: (a czy w Zambrowie nadal sa FC Legii?)

 

Gimlak byl na pamietnej imprezie u barmana, z ktorej Wujek Przecinak wyszedl w dwoch roznych butach, a barola dal sie poskladac.

Odnośnik do komentarza
Teraz, Reaper napisał:

Impreza to też szumnie powiedziane :keke: 

No nie powiem libacja przecież. Ja pamiętam, że dostałem wtedy warna od Icona, bo napisałem "Hajto chuj" czy coś w tym stylu, bo się podniecał Bayernem w meczu derbowym z FCN. Ale generalnie to było straszne.

Odnośnik do komentarza
9 godzin temu, Feanor napisał:

 

Żadnych sowieckich? Mnie mocno uderzyły kiedyś "Idź i patrz" i jakieś tam podobne w tym nurcie (mieli taką swoją szkołę przez jakiś czas. Z innej beczki: "Byliśmy żołnierzami". Wiadomo, pompa, dulce et decorum, ale Ia Drang w tym filmie po prostu wpychało mi się do pokoju.

Nie będę ukrywać, nie znam dobrze radzieckiego kina wojennego. Akurat Idź i patrz widziałem i mógłbym dodać do tej listy, bo było mocne :) 

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...