Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, jmk napisał:

Counter-Strike: Global Offensive (CS:GO) for STEAM platform is a digital product – no box included.

Bear in mind that after buying CS:GO (PC) as a GIFT you will not be able to add it to your inventory.

 

 

Będzie banglać?

Masz napisane, że jak gift to nie będzie ;)  A jakaś super promocja? Bo na Steamie bezpośrednio nadal jest za 54 zł, to nie fortuna :-k 

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, krzysfiol napisał:

 

Jeszcze nigdy nie spotkałem osoby, której wybudowano coś/zrobiono remont w wyznaczonym czasie. No ale powodzenia :kekeke:

Zacytowałbym tutaj Jezusa,  który powiedział,  że w trzy dni postawi świątynię ale będzie że he he ksionc

Odnośnik do komentarza

Kto ma włączonego FM i jest dalej niż pierwszy sezon? Możecie sprawdzić jak tam Tarashaj se radzi? U mnie w drugim sezonie na wypożyczeniu w Gironie 9 goli wkulal.

 

Nie jest to mój wymarzony napastnik, ale muszę mieć konkurencje dla 19-letniego Jovejlica, bo mojego 16-latka z U19 nie mogę jeszcze zgłosić.

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, lad napisał:

Kto ma włączonego FM i jest dalej niż pierwszy sezon? Możecie sprawdzić jak tam Tarashaj se radzi? U mnie w drugim sezonie na wypożyczeniu w Gironie 9 goli wkulal.

 

Nie jest to mój wymarzony napastnik, ale muszę mieć konkurencje dla 19-letniego Jovejlica, bo mojego 16-latka z U19 nie mogę jeszcze zgłosić.

Q8X47Xi.png

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...