Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, jmk napisał:

Skoro tu jesteś to napiszę komentarz :D

Obejrzane mam i Malezję/Chiny i Arsenal i Husarię i Pogoń Lwów na bieżąco i dziwi mnie, że narzekasz na strzały w kosmos itp, a wg. mnie to realne, na wiele wyższych poziomach zdarzają się takie kwiatki, nie mówiąc już o autostrzałach w... PL Ekstrakalsie :D A Ty grasz o wiele, wiele niżej :D

Ale to tylko gra :) Zbyt duża liczba niecelnych strzałów to przeważnie oznaka jakichś wad w taktyce.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, lad napisał:

Ale to tylko gra :) Zbyt duża liczba niecelnych strzałów to przeważnie oznaka jakichś wad w taktyce.

 

No tak, ale chybienie z 5 metrow czy w trybuny z 11 to juz umiejętności graczy ;)

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem pralkę, ale nie mogę za nią zapłacić zgodnie z zaznaczonym polem karta/przelew. Zamówienie najpierw pokazało, że nie ma nic w koszyku, ale w panelu [moje zamówienia] ma status [zamówienie oczekuje]. Oczywiście helpdesk czynny od poniedziałku do piątku od 9 do 17...

 

I nie wiem czy zamówić od nowa, czy po poczekać do rana i zadzwonić o co kaman.

Odnośnik do komentarza

kurde, koledzy, przez cały weekend zastanawiałem się w co by tu pograć, no i chyba jestem blisko. Ogólnie przez weekend uruchomiłem: FM, FIFĘ, Fortnite, Factorio, The Division, Cities Skylines... chyba tyle. no i w możliwie największym skrócie - pograłbym w połączenie The Division z Factorio :-k

 

Ogólnie Factorio kiedyś pogrywałem jak zły, ale jakoś zaprzestałem, i jak włączyłem po roku/dwóch przerwy, to nie wiedziałem co i jak :D

 

A ogólnie jak tak zacząłem kukać po sieci, to chyba jednak zdecyduje się na Fallouta 4 na PS4. Nie grałem nigdy w poprzednie części, na YT zobaczyłem kilka filmików i chyba to będzie to :)

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...