Skocz do zawartości

Nowy miesiąc, nowe otwarcie, nowa Marynia 535!


krzysfiol

Idziesz na otwarcie?  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Reaper napisał:

PS4 z 5 grami za 400 zł to już jest kusząca... :-k Najbardziej bym chciał kupić dla samego The Last of Us, którego akurat tu nie ma, ale muszę mieć PS4, żeby zagrać ;)  

https://www.olx.pl/oferta/konsola-playstation-4-1tb-5-gier-1216b-ps4-CID99-IDrRmEl.html#e97df48604

Lol, to chyba jakaś lewizna albo towar z rozliczeń osiedlowych :D

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, me_who napisał:

Jak mi się pięknie plan na majówkę urodził w głowie, zobaczymy jak szybko się wyjebie na plecy :-k 

No panie, stara zasada mówi: nie chwal dnia przed zdjęciem spodni. Popełnił żeś Pan błąd nowicjusza, drogi kolego. Ale trzymamy kciuki.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, Hawkeye napisał:

IMO F4 dla osoby, która nie ma sentymentu do pierwszych części jest ideolo. Gra się bardzo przyjemnie, tylko New Vegas lepsze ale to przez klimat. Różnica czasu między grami jest widoczna.

Dopóki nie zauważysz, że prawie każda misja to idź, zabij, wróć ;)

Odnośnik do komentarza

Ten pierwszy nowy Wolf jest świetny. Czekam na obniżkę ceny najnowszego. Dooma grałem w darmowy weekend i wielkiej miłości nie poczułem. Ale to doom, wiec jak będzie obniżka dobra to też kupię :)

A tymczasem mój update z CoD IW. Trochę to zabawne, ale zdecydowanie więcej frajdy dają mi misję latania statkiem kosmicznym (normalnie jak współczesny wing Commander) niż te z pukawka w łapach ;) To chyba znak, że z ta seria stało się coś złego ;)

Odnośnik do komentarza

Nie no, bez przesady z tym fpsem. FPSy to są battlefieldy, call of duty, far kraje.

A co do misji to jakoś podczas grania w 4 nie rzuciło mi się w oczy, że misje to ciągle to samo. Wręcz przeciwnie, miałem wrażenie, że misje są fajne i chętnie robiłem wszystkie jakie się da.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie przeszedłem całego, nie przechodzę gier z naprawdę nielicznymi wyjątkami. Ale grałem masę dobrze spędzonych godzin (mam manię robienia i włażenia wszędzie) i raczej na pewno powrócę jak gdzieś mam na bakapowym dysku sejwa (a chyba mam).

 

imo far cry to kompletnie inne gry niż fallout 4

Odnośnik do komentarza
  • Reaper zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...