Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

36 minut temu, Fenomen napisał:

ech, przeziebilem sie w niedziele na drajtulu :| wszedzie piszo i uczo, zeby sie cieplo ubierac zaraz po wspinie (np przy asekuracji partnera) - ja to troche zlekcewazylem i teraz place rachunek :/

Kiedy pierwszy 8-tysięcznik?

 

Jakby co to się nie martw. Gdybyś gdzieś tam utknął, @Reaper zorganizuje zrzutkę na forum i wyślemy helikoptery.

  • Lubię! 9
Odnośnik do komentarza

Kojarzy ktoś z początku lat 90 program (chyba tvp) "Rozmowy mistrza i ucznia"?

 

Czytałem właśnie "Jak przestałem kochać design" Wichy i w jednym z esejów wspomina ten program, ale nie jestem w stanie rozszyfrować, kto był "mistrzem". Pisarz, który potem okazał się być agentem i grafomanem. Kojarzy ktoś, o kogo mogło chodzić?

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, T-m napisał:

Pierwszy raz mam teraz do czynienia z działem HR jako rekrutowany i muszę powiedzieć, że trafiłem na zajebistych ludzi.

Jak przyjechałem, to pytania, czy mi się dobrze jechało, czego mi trzeba. Nowa firma sponsoruje klub w ekstraklasie jednego z topowych sportów, to od razu pytanie, czy chcę karnet VIP czy tylko jednorazowe wejściówki. Drobny remont gabinetu po poprzedniku? Od razu telefon z pytaniem o umeblowanie. Jak złożyłem wypowiedzenie u obecnego szefa, to zaraz dostałem pytanie, czy dobrze się z tym czuję i czy rozmowa przebiegła w miłej atmosferze.

Ciekawe, czy i kiedy to perfekcyjne traktowanie mnie się zmieni :keke:  Choć inna sprawa, że na mniej wymagających stanowiskach to może wyglądać zupełnie inaczej, a ja siłą rzeczy będę miał z nimi codzienny kontakt i dobrze sobie poukładać dobrze relacje od początku.

  • Lubię! 4
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

U mnie w robocie właśnie odchodzi 3 przedstawiciel handlowy. Ale są totalnie oderwani od rzeczywistości. 3 raz zatrudniaja kolesia po kosztach, sadzaja go przy biurku i mówią, że ma sie uczyc wszystkich sprzętów na pamięć......po 3 miesiącach kolesie z nudów i stresu rzucaja robote.

Odnośnik do komentarza

Dziś rano miałem niesamowitą przygodę podczas śniadania. Robię sobie kanapkę: masło, położyłem szynkę. I panika: zapomniałem o serze, a jak wiadomo jedyna prawilna kolejność to szynka na ser. Ale myślę sobie: pojadę po bandzie i dołożę tego sera na górę. Okazało się, że

 

kanapka smakowała tak samo :_eek: :o

  • Lubię! 2
  • Zmieszany 1
  • Dzięki! 1
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Ser na szynce to tak jak szczupak król wód a lew król dżungli przecież.

 

Ja miałem dzisiaj sen, że znowu była wojna i Niemcy nas bombardowali, puścili dwie bomby atomowe na Szczecin i żadna nie wybuchła... leżały koło mnie dwa niewypały i nie wiedziałem co z tym zrobić.

 

 

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, jmk napisał:

Ja miałem dzisiaj sen, że znowu była wojna i Niemcy nas bombardowali, puścili dwie bomby atomowe na Szczecin i żadna nie wybuchła... leżały koło mnie dwa niewypały i nie wiedziałem co z tym zrobić.

Na Szczecin nie puszczą jakby co, takich planów nie było nigdy, za blisko nich ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...