Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, lad napisał:

Dlaczego, Rafał?

brak czasu, pracuje czesto po 13 h dziennie. Mam 2 prace zwyczajnie. Dzisiaj mam wyjątkowo wolne, a w weekend tylko jedna z nich, ta lżejsza.

Rzucę FM-em, bo mam czas na niego. Całkiem nieźle na półmetku drugiego sezonu w Lechu. A transfer Milicia to mistrzostwo, kupiłem za 85 tys funtów zawodnika, który zjada ligę.
gXylRgM.png

Odnośnik do komentarza
45 minutes ago, Keith Flint said:

obecnie na DLC-kach jest grą dla mnie leszpą niż zmodowana trójeczka (na mody do czwórki mam za słabego kompa), a CK2 mi się znudził chyba.

nie wiem czy pamiętasz jak psioczyłem na EU4 parę miesięcy po premierze, ale teraz rzeczywiście to bardzo dobra gra

Odnośnik do komentarza

YouTube podnosi próg monetyzacji dla kanałów. 1000 subskrybcji i 4000h wyświetleń dla ostatnich 12 miesięcy. Kij ma dwa końce. Odpalą bezwartościowe kanały i uproszczą sobie księgowość. Z drugiej strony dlaczego mały kanał ma nie zarabiać tych swoich groszy, a patologia jest promowana. Ciekawe gdzie leży prawda ?

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...