Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Gabe napisał:

Na pielgrzymkach to gorsza była śpiewana koronka. To dopiero brzmiało jak zacięta płyta ;) 

Zdecydowanie najgorsze wspomnienie pielgrzymkowe to blisko dwugodzinny wyklad o szkaplerzach, gadala jakas nawiedzona pani, skutecznie zabijajac entuzjazm i przyjemnosc z chodzenia.

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Reaper napisał:

Kurde, postanowiłem rozpisać takie porządne podsumowanie wyprawy do Tajlandii tutaj na forumku (może gdzieś to kiedyś przekleję) i tak sobie teraz myślę, że lepiej żeby kurwa ktoś z tego skorzystał, bo się napracowałem nad tym ostro :kekeke: Dzisiaj mam nadzieję to skończyć.

Dawaj, dawaj. Tylko nie zapomnij o spoilerach, bo wiekszosci tych seriali jeszcze nie widzialem ;)

  • Lubię! 5
  • Haha 6
  • Uwielbiam 2
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Dudek napisał:

A będzie coś o nocnych atrakcjach i jak unikać ladyboyów? ;)

Ale po co unikać? :mrrr: 

 

3 minuty temu, Seju napisał:

Dawaj, dawaj. Tylko nie zapomnij o spoilerach, bo wiekszosci tych seriali jeszcze nie widzialem ;)

 

2 minuty temu, me_who napisał:

- Maciek, co warto zobaczyć w Tajlandii?

- No Black Mirror zdecydowanie polecam.

 

No właściwie to tak :kekeke: 

Odnośnik do komentarza

Tak bardzo nie lubię jet lagów :sad:

 

Wróciłem z Vegas i mam teraz porównanie z tym, co widziałem w Makau jakiś czas temu i muszę przyznać, że chińczyki lubią hazard o wiele bardziej. W Makau to ludzie siedzą w kasynach i grają, grają, grają. Naprawdę, przy maszynach i stolikach jest sporo ludu. Za to w Vegas jest bardzo dużo ludzi na zewnątrz, a w kasynach czasami nawet pustki. IMO chyba Amerykanie jeżdżą tam w grupkach, aby poimprezować z okazji wieczorów kawalerskich (jak w filmach, hehe), a nie z powodu hazardu i chyba dlatego tłumy są na mieście, w centrum, a nie przy ruletce.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...