Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

 
U mnie już n-ty odsłuch
 
No ale w moim przypadku nostalgia nieco, bo italo disco to pewnie pierwsze co świadomie pamiętam, że na magnetofonach grało (zaraz przed disco polo, które przecież nawet swoją nazwą kontynuuje tradycje Italo disco). 
 
A do tego to solidnie wyprodukowano, bo to mainstream, wokalista śpiewa na co dzień w indiepopowym Thegiornalisti, a Elisa wszystkie albumy od 1997 ma platynowe  No i w Radio 2 usłyszałem pierwszy raz.
Bardzo fajna rzecz. Mi się podoba
Odnośnik do komentarza
Kurwa męczy mnie bezsennośc od dobrego miesiąca. Śpię po 3-4 godziny i dzień to jakiś dramat. Dodatkowo popełniam coraz więcej błędów. Przedwczoraj wyszedłem ze sklepu bez płacenia, wczoraj kurwa zrujnowałem sie finansowo a dzisiaj wysiadłem kilka przystanków dalej i spóźniłem sie do roboty...
może coś ziołowego na sen?
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brachu napisał:
Godzinę temu, Brudinho napisał:
Kurwa męczy mnie bezsennośc od dobrego miesiąca. Śpię po 3-4 godziny i dzień to jakiś dramat. Dodatkowo popełniam coraz więcej błędów. Przedwczoraj wyszedłem ze sklepu bez płacenia, wczoraj kurwa zrujnowałem sie finansowo a dzisiaj wysiadłem kilka przystanków dalej i spóźniłem sie do roboty...

może coś ziołowego na sen?

 

Spróbuje. Znajomy dał mi tabletki na h niestety czułem sie po nich autystycznie ;) 

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Brudinho napisał:

 

Spróbuje. Znajomy dał mi tabletki na h niestety czułem sie po nich autystycznie ;) 

 

Ja polecam medytację, mówię serio. Jest taka fajna apka "Calm" która uczy odpowiedniego oddechu i wyluzowania, stosowałem w dosyć stresującym okresie i było bardzo pomocne :)

11 minut temu, Jahu napisał:

A ty sklej fiuta to przynajmniej nie skrzywdzisz swoich dzieci

 

Shots fired, trzeba edytować ankietę!

Odnośnik do komentarza
Teraz, ajerkoniak napisał:

 

Ja polecam medytację, mówię serio. Jest taka fajna apka "Calm" która uczy odpowiedniego oddechu i wyluzowania, stosowałem w dosyć stresującym okresie i było bardzo pomocne :)

 

A wiesz, że mam na telefonie też coś w tym stylu "Prana Breath" ale nie pomyślałem, żeby zastosować :-k

Odnośnik do komentarza

Najgorszy rozaniec to rozaniec spiewany na pielgrzymce - trwa jakies 4 razy dluzej niz odmawiany, bo ta melodia jest w super monotonnym tempie grana. Plus najgorszy moment na jego odmawianie to ostatni etap przed noclegiem - marzysz tylko, zeby jak najszybciej dojsc na miejsce, a tu jeszcze zamulasz.

Odnośnik do komentarza

A propos - uwielbiam rozmowy moich współpracownic, jaka ta joga, mindfullnes, medytacje i inne to wpuszczanie szatana do duszy, tymczasem czymże innym jest różaniec, jak nie połączeniem mantry i medytacji. Jeszcze tego argumentu nie użyłem, bo mnie gotowe na stosie spalić :keke: 

 

Ja na przykład w dzieciństwie mnóstwo rzeczy sobie podczas różańca w kościele zdążyłem przemyśleć ;) No chyba że akurat prowadziłem (chyba w czasie przygotowań do bierzmowania ostatnio), to wtedy miałem schizę, że się pomylę i odmówię za mało, albo za dużo zdrowasiek i będzie ryfa :keke: To wtedy byłem mocno skupiony.

7 minut temu, SZk napisał:

Najgorszy rozaniec to rozaniec spiewany na pielgrzymce - trwa jakies 4 razy dluzej niz odmawiany, bo ta melodia jest w super monotonnym tempie grana. Plus najgorszy moment na jego odmawianie to ostatni etap przed noclegiem - marzysz tylko, zeby jak najszybciej dojsc na miejsce, a tu jeszcze zamulasz.

 

Na pielgrzymkach to gorsza była śpiewana koronka. To dopiero brzmiało jak zacięta płyta ;) 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Kurde, postanowiłem rozpisać takie porządne podsumowanie wyprawy do Tajlandii tutaj na forumku (może gdzieś to kiedyś przekleję) i tak sobie teraz myślę, że lepiej żeby kurwa ktoś z tego skorzystał, bo się napracowałem nad tym ostro :kekeke: Dzisiaj mam nadzieję to skończyć.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...