Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak w Tajlandii młody przestawił się ze zmianą strefy czasowej natychmiastowo, tak tutaj drugi dzień poszedł spać o 16 i od 2-3 już właściwie pobudka  Jeszcze postarałem się go przeciągnąć do tej 6 chociaż, ale o 5.30 pies zaczął jęczeć, że skoro wszyscy rozbudzeni, to on by na spacer poszedł  I tak mamy lekarza o 7 rano, więc budzik by zaraz dzwonił...
Sami sobie zgotowaliście ten los ;)
Odnośnik do komentarza
15 godzin temu, Ingenting napisał:

Nie kojarzę, ciekawe, chociaż szału nie ma (przynajmniej po pierwszym odsłuchu). :P

 

U mnie już n-ty odsłuch :D

 

No ale w moim przypadku nostalgia nieco, bo italo disco to pewnie pierwsze co świadomie pamiętam, że na magnetofonach grało (zaraz przed disco polo, które przecież nawet swoją nazwą kontynuuje tradycje Italo disco). 

 

A do tego to solidnie wyprodukowano, bo to mainstream, wokalista śpiewa na co dzień w indiepopowym Thegiornalisti, a Elisa wszystkie albumy od 1997 ma platynowe :) No i w Radio 2 usłyszałem pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza

Kurwa męczy mnie bezsennośc od dobrego miesiąca. Śpię po 3-4 godziny i dzień to jakiś dramat. Dodatkowo popełniam coraz więcej błędów. Przedwczoraj wyszedłem ze sklepu bez płacenia, wczoraj kurwa zrujnowałem sie finansowo a dzisiaj wysiadłem kilka przystanków dalej i spóźniłem sie do roboty...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...