Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, jmk napisał:

Na czacie mi powiedzieli, ze do tych na recepte potrzebne zaswiadczenie od lekarza ze koniecznue musze je brac :|

 

To zależy. Generalnie na większości kontroli maja w dupie co rpzewozisz ;) Chyba że trafisz na jakiegoś wyjątkowego kutasa ;) Z tego co ja wiem, gdy sie informowałem, to wystarczy, że tabletki są w opakowaniu i maja ulotkę ze składem. 

Odnośnik do komentarza

To myślicie że się nie przywala  o to? Mam europejska kartę zdrowia, będę miał przy sobie wypis szpitalny z dziś,  gdzie jest info o lekach i będę miał zaświadczenie na co choruje po angielsku od lekarza. Te leki to walizki czy lepiej przy sobie?

Odnośnik do komentarza

Myślałem o tym, ale jak już to pewnie mecz ligowy, w tym sezonie nie byłem jeszcze na żadnym spotkaniu :/. Teraz w środę moglbym nawet pójść, ale za późno grają, o 21. Tak się składa, że pracuje dość blisko stadionu RCD, ale kończę o 17 i nie będzie mi się chciało czekać tyle czasu (a obracać do domu i chwilę później z powrotem też mi się nie chce, bo to trochę kawał drogi :P)  

4 minuty temu, jmk napisał:

 

No 6 dni. To chyba ciuchy trzeba  miec, nie?;)

Teraz jest zmiana , że jak nie mam tego priority  coś tam to wszystkie walizki oddaje się.

A, myślałem że ten przepis w lutym prowadzają. 

Ja tam do 7 dni latam z pojemniejszym plecakiem :P;)

Odnośnik do komentarza

Obok stadionu jest galeria handlowa, ale tak ogólnie to w Cornelli (bo w zasadzie to nie Barcelona) psy dupami szczekaja ;). Niestety mój znajomy, który jako jedyny czasami mi towarzyszył na Espanyolu, teraz nie może iść, wiec samemu taki czas czekać, to trochę słabo ;). A jaki to element przewazyl o zmianie Twojej opinii? :)

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...