Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, jmk napisał:

 

Jest.

 

Schizzm  czyli w sumie norma, można przyrównać, 1:1 do PL, zarobki 1500 bilet 30-50zł. Wychodzi, że znośne. Chyba, że zarabiasz w zł i jedziesz tam ;).

 

To jak jest, to pewnie już nie ma :)

 

14 minut temu, jmk napisał:

Jak na taką furę to chyba tanio:

 

 

 

To ten dokrorek? Jak o jest S5, to w miarę dobre, kilkuletnie S5 latają od 50 do 80K. Bidulek, musi się przesiąść na coś większego ;)

Odnośnik do komentarza

No i nie dałem rady. Cały dzień trzymałem się z dala od facebooka, ale jako że żona wrzuciła mi nie tego torrenta co trzeba, to czekałem właśnie aż się ściągnie z openload i w międzyczasie wszedłem na reddit/r/funny - a tam spoiler

Spoiler

Vikings winning try

 

na pierwszej stronie :/

Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, me_who napisał:

W okolicach 4:50 to mógł sobie kawę zaparzyć i szluga zajarać :D

 

Za co tam był faul w okolicach 7:40? Nie można za koszulkę ciągnąć? Albo chwilę wcześniej jak Saints mieli przyłożenie, ale im cofnęli, bo coś tam :-k Przy 11:43 musiałem dwa razy cofać, żeby zobaczyć co tam się odwaliło :D Czy po tym bloku wykopu nie złamało kolesiowi dłoni ? ;)

I jaka końcówka :D Koleś chyba sam był zaskoczony, że ma wolną drogę.

Odnośnik do komentarza

Końcówka to niestety frajerstwo

Wystarczyło żeby Williams jak człowiek złapał gościa i by było po meczu, ale się zachował jak baran (dosłownie) :roll:

 

Może i dobrze, że zdradziłem sobie wynik, jakbym oglądał cały mecz, to by mi się nerwy podniosły.

Odnośnik do komentarza

Rano z tym DPI sie zapedzilem, bo pomyliło mi się że to był 40 jard vikings ;). Tak jak piszesz, poczekać i nie dać wyjść za linię. 

 

Z drugiej strony z FG przy DPI - rok temu też już się witali z gaska w ogródku i Walsh nawet z bliższej odległości nie trafił, więc pozostaje gdybac jaka presją byłaby na Forbacie  ;)

Odnośnik do komentarza
24 minuty temu, Dudek napisał:

Za co tam był faul w okolicach 7:40? Nie można za koszulkę ciągnąć?

 

To jest tzw. horse collar czyli trzymanie od tyłu za ochraniacz przy szyi. Kiedyś to było dozwolone, ale potem uznano że łatwo można rywala popsuć i zabronili.

 

28 minut temu, Dudek napisał:

Albo chwilę wcześniej jak Saints mieli przyłożenie, ale im cofnęli, bo coś tam :-k

 

W momencie snapa zawodnik musi być w bezruchu.

  • Dzięki! 1
Odnośnik do komentarza
33 minuty temu, me_who napisał:

A pan Aaron Rodgers z Packers przyznał, ze spotyka sie z panią Daniką Patrick, która w tym roku skończyła karierę w NASCAR. Tabloidy pewne nie dadzą im teraz spokoju.

 

Ma za sobą kilka lat z Olivią Munn więc raczej jest przyzwyczajony.

Odnośnik do komentarza

Niby blue monday i takie tam smutki a tu proszę mail, którym z dobroci serca dzielę się również z Wami:

Cytat

 

Cześć,

 wygrałeś darowiznę w wysokości 7 000 000,00 EUR, wygrałem 451 000 000 $ (czterysta pięćdziesiąt jeden milionów dolarów) w piątek 12 stycznia 2018 r. i obecnie przekazuję 7 milionów euro jednemu szczęśliwemu zwycięzcy na każdym kontynencie świata.

Jestem obecnie w kategorii organizacji charytatywnych, osób fizycznych i firm lub organów korporacyjnych w Europie, więc wygrałeś w jednej z tych kategorii, robię to z dobroci mojego serca i czuję się zobowiązany do podzielenia się moją szczęśliwą wygraną szczęśliwy zwycięzca losowo, tak jak ja wygrałem tę ogromną sumę losowo. Skontaktuj się ze mną, aby uzyskać więcej informacji na:

shanemiller4humanity@gmail.com

 

Niech będzie, że za te 7 baniek euro zorganizujemy sobie wypasiony zlot w domkach, które mają wodę i lodówki!

  • Lubię! 2
  • Nie lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Chyba mogę być już bohaterem "domu" ;) Najpierw nauczyłem naprawiać się piecyk gazowy, później wymieniałem pływak w spłuczce, a w sumie to montowałem z dwóch jeden, bo spłuczka była "nietypowa", a dziś wymieniłem całą spłuczkę i podłączyłem do rur i działa nawet i nic nie kapie ;) Jest o tyle trudniej, że w tym mieszkaniu wszystko to prowizorka, na sznurek, na deskę, gwoździa... spłuczka była wiązana jakimś hakiem i sznurkiem, prysznicowa zasłona przymocowana listewką, która trzyma się na... pętelce z drucika i wbitego gwoździa...

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...