Skocz do zawartości

534 statuetka CMF Awards jest obiektem pożądania Maryni


Hawkeye

Jaka jest NAJLEPSZA riposta?  

60 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

inny kumpel wrócił z Indii z pasożytami, które później musiał wytępiać z organizmu ;)

 

a inna znajoma opowiadała, że jej facet po 3 dniach rzygania i srania wylądował w końcu w szpitalu, bo pod koniec robił już pod siebie, bo nie miał sił dojść do klopa ;)

 

z drugiej strony dziewczyna ode mnie z roboty była już kilka razy w Indiach i jest kompletnie zakochana, więc też tutaj różne opinie. co nie zmienia faktu, że do Indii raczej nie planuję się wybrać, skutecznie mnie te opowieści odstraszają :/ 

Odnośnik do komentarza

Ja dalej nie ogarniam różnic kulturowych. Jak może w kiblach nie być papieru (btw jest zajebiście drogi, więc @Brudinho weź zapas). Nawet w biurach korpo. Moje korpo ma biuro w Indiach i czasem jak ktoś od nas jedzie to już wie, że w razie czego 2 rolki na czarną godzinę są skitrane w serwerowni :) No i druga rzecz, że oni kurwa jedzą rękami. Jak przyjeżdżają do nas, to stół, przy którym jedzą cały upierdolony, bo jeszcze nawyku, żeby posprzątać po sobie nie mają ;)

Odnośnik do komentarza
inny kumpel wrócił z Indii z pasożytami, które później musiał wytępiać z organizmu
 
a inna znajoma opowiadała, że jej facet po 3 dniach rzygania i srania wylądował w końcu w szpitalu, bo pod koniec robił już pod siebie, bo nie miał sił dojść do klopa
 
z drugiej strony dziewczyna ode mnie z roboty była już kilka razy w Indiach i jest kompletnie zakochana, więc też tutaj różne opinie. co nie zmienia faktu, że do Indii raczej nie planuję się wybrać, skutecznie mnie te opowieści odstraszają  
Podobno dużo zależy gdzie się pojedzie ;)
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, Man_iac napisał:

Ale to żarcie musi być chujowe, jak za darmo, a frekwencja jak na zdjęciu :D

W Anglii frekwencja zdecydowanie dopisuje, czeka się ok. 30 min. A co do jedzenia to wiadomo że to nie gwiazdkowe posiłki, ale jeść się da. Zazwyczaj źródło węgli + curry z warzywami.

 

@Brudi ja złapałem jakieś robaki po pobycie w Ekwadoze, poszedłem do szpitala medycyny tropikalnej i po badaniach stwierdzili że nie do końca wiedzą co to jest i pewnie to jakaś ameba :keke: Ale przeszło samo na szczęście.

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...