Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

54 minuty temu, me_who napisał:

O, kolejny (podobno) znany youtuber, niejaki Logan Paul zakończył swoją karierę w sposób spektakularny. Pojechał do Lasu Samobójców w Japonii i trafił na wisielca. Wszystko nagrał, łącznie ze zbliżeniami twarzy hihrajac sie przy tym, a całość wrzucił na YT. Pierwsza afera na YT w 2018 ;)

dobra, dobra, dawaj linka do video ;)

Odnośnik do komentarza
30 minut temu, me_who napisał:

Widziałem tylko urywki w jakimś filmiku-odpowiedzi. Katastrofa. PewDiePie czy JonTron polegli na mniejszych rzeczach, tutaj to jest po prostu koszmar.

No obejrzałem te urywki i tak, błędem było wrzucenie tego filmiku w ogóle, żeby pokazywać wisielca, ale gość był autentycznie w szoku i przybity. A jak emocje trochę opadły (przecież nie wiadomo ile minęło czasu pomiędzy jednymi ujęciami), to sobie pozwolił na jakiś żart, a tu wielkie mecyje, znany youtuber śmieje się z wisielca...

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza
4 minuty temu, Misiek napisał:

No obejrzałem te urywki i tak, błędem było wrzucenie tego filmiku w ogóle, żeby pokazywać wisielca, ale gość był autentycznie w szoku i przybity. A jak emocje trochę opadły (przecież nie wiadomo ile minęło czasu pomiędzy jednymi ujęciami), to sobie pozwolił na jakiś żart, a tu wielkie mecyje, znany youtuber śmieje się z wisielca...

 

A to wiele potrzeba jutuberowi, by umrzeć medialnie? Pewdiepie poległ na użyciu N-Wordu bodajże podczas grania w Battlefielda :lol:

Odnośnik do komentarza

@Misiek Jak znajdujesz w lesie wisielca, to wyłączasz kamerę, a nie robisz z tego szoł, drzesz ryj i robisz sobie podśmiechujki. Choćby z szacunku do zmarłego. Do tego jeszcze użył klatki z tym nieszczęśnikiem do zrobienia „ikonki”. Clickbait w najgorszej postaci. Nie znam człowieka i mam na niego wyjebane, ale zaraz znowu będzie armagedon na YT jak po wspomnianym Pewdiepie i wielu fajnych ludkow polegnie, bo znów zaostrza monetyzacje itp.

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Misiek napisał:

Ale wiesz, że nie musisz brać danych osobowych współpasażerów i mogą się sami odprawić mając jedynie numer rezerwacji oraz e-mail, z którego kupowałeś bilety?

i tak wziąłem, nie ufam nikomu innemu :ninja: 

2 godziny temu, me_who napisał:

O, kolejny (podobno) znany youtuber, niejaki Logan Paul zakończył swoją karierę w sposób spektakularny. Pojechał do Lasu Samobójców w Japonii i trafił na wisielca. Wszystko nagrał, łącznie ze zbliżeniami twarzy hihrajac sie przy tym, a całość wrzucił na YT. Pierwsza afera na YT w 2018 ;)

miewał śmieszne filmiki, ale trochę za wysoko zaczął lecieć na sodówce. straszna klika się zrobiła  z tych wsyztskich YT/Vine'owych gwiazdeczek i trochę rzygowe są niektóre ich twory. chociaż do tej pory bardzo lubię twórczość Rudy'ego Manusco, bo on chociaż ma zdolności muzyczne, a pozostali niewiele poza pieniędzmi.

Odnośnik do komentarza
26 minut temu, lad napisał:

Po Friendsach mój najlepszy sitcom ever.

 

Ja póki co na drugim sezonie, i stwierdzam, że właściwie nie ma tam słabych postaci, ale Kitty i Red to mistrzostwo świata :D

 

Swoją drogą częściowym reunion jest The Ranch (bo brata Kutchera gra Masterson), i nawet całkiem śmieszne jest, choć chyba twórcy chcą przemycić coś więcej od czasu do czasu, i moim zdaniem to nie do końca im wychodzi. Atut dodatkowy dla @me_who - jedną z ról dostała Elisha Cuthbert.

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...