Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

21 minut temu, me_who napisał:

No też piszę, że barbarzyńskie godziny. Nie ma jak tego obejść, bo np. w nocy nie śpisz i oglądasz, ale są tak, że musisz brać urlop jak chcesz obejrzeć na żywo.

Ja tam kulturalnie będę streamował w pracy :)

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Reaper napisał:

check-in zrobiony, jutro wylot i nad ranem lądujemy w Katarze, tam kilkanaście godzin czilujemy w hotelu, żeby wieczorem drugi lot do Tajlandii :) 

Ale wiesz, że nie musisz brać danych osobowych współpasażerów i mogą się sami odprawić mając jedynie numer rezerwacji oraz e-mail, z którego kupowałeś bilety?

  • Lubię! 3
Odnośnik do komentarza

O, kolejny (podobno) znany youtuber, niejaki Logan Paul zakończył swoją karierę w sposób spektakularny. Pojechał do Lasu Samobójców w Japonii i trafił na wisielca. Wszystko nagrał, łącznie ze zbliżeniami twarzy hihrajac sie przy tym, a całość wrzucił na YT. Pierwsza afera na YT w 2018 ;)

Odnośnik do komentarza

Ja jutro idę do pracy gdzieś na 2h, potem do nefrologa i chyba wrócę jeszcze do pracy.

 

Ogólnie to nieco się poprawiła sytuacja biegunkowa, ale jestem tak ciągle głodny, że ja jebie. Nic sytego i pożywnego nie zjadłem od Wigilii a dalej jest źle :/ Całe szczęście już nie jakieś dziwne kolory, ale nie zapeszam, może kolejne skierowanie do szpitala trafi do kolekcji niewykorzystanych ;).

 

Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...