Skocz do zawartości

Marynia zapomina o tym, że powinna się zregenerować, ponieważ jest zajęta preparowaniem 533 głosów w wyborach do MT, aby przywrócić do władzy stary porządek


krzysfiol

Za kim w Mod Teamie najbardziej tęsknisz?  

61 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Reaper napisał:

Koledzy samochodziarze, jak jeździcie na myjnię samochodową, to korzystacie ze wszystkich trybów mycia, czy tylko woda z pianą, płukanie i nara? Bo nie wiem czy te pozostałe to są w ogóle do czegoś przydatne i czy warto je stosować :-k 

Jak nie chcesz miec zaciekow, to z wszystkich.

Odnośnik do komentarza
14 minut temu, me_who napisał:

No nie, ale jest dość spore i na stosunkowo małej powierzchni wywierało pewnie nacisk, który nie był przewidziany w projekcie. Tak się mówi, ale takie coś to kilkaset kilo wazy.

Jeśli dobrze szacuję, że akwarium kuzyna ma 3 x 1 x 1 metrów, to daje to 3000 litrów wody :o Czy to możliwe w ogóle? :-k 

Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Reaper napisał:

@Dudek jak duże akwarium?

 

Mój kuzyn ma zajebiste u siebie, nie pamiętam jak duże dokładnie, ale na długość to chyba ze 3 metry :-k Też była rozkmina, czy nie wpierdoli się z tym akwarium do salonu rodziców, bo tyle wody jednak trochę waży :keke: 

Niby tylko 112 l, ale do tej pory miałem tylko małe ~20 literowe, więc dziwny strach jest.

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, jmk napisał:

5 dzien biegunki :/ Juz biere te jebane babskie nospa max i wzialem o 21 przed filmem i koncowke ledwo wytrzymalem w kinie :/

 

Najgorsze, ze nie mam do kogo z tym pojsc.

Przecież zawsze możesz z tym przyjść na forum.

  • Lubię! 4
Odnośnik do komentarza
  • Hawkeye zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...